Guest lex69

Buna tuturor

5 posts in this topic

Vreau sa ii salut pe toti membri acestui club, sunt si eu un posesor de autoturisme Volvo, am fost placut surprins cand am aflat de existenta acestui forum, chiar daca tarziu bine ca in cele din urma a aparut. Felicitari celor ca l-au creat si sper sa vin si eu la urmatoarea intalnire, poate o conbinam cu niste ski sau snowboarding.

Numai bine,

Alex (lex69)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi, Alex !!! S40, V40 SI S60 ? Waw, da' chiar ca esti pasionat !!! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex, bine ai venit ! Cu asa masini, viata e mult mai frumoasa , nu?  :D Te asteptam la o intalnire !

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!!! :-* 

"Colectia" impresionanta de care dispui, spune totul despre "gusturile" tale in materie de masini  ;D

Sant curios cum o sa vii cu toate trei la urmatoarea intalnire... ;D ;D ;D  Glumeam, desigur...

Sa te bucuri in continuare cat mai multi km. de mashinutzele tale!!!

Cu stima, avx . Love VOLVO!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci pentru mesaje:) Pai am sa pun S40 in V40 si apoi intru cu V40 in protbagajul S60-ului:)

Sincer, de mic am fost pasionat de Volvo, era masina cu un aer aparte si cea mai puternica personalitate

Am fost foarte incantat de calitate intrecut, de faptul ca e o masina clasica careexprima enorm.

Acum sunt incantat de aspect, mai ales la noul S40 si dezgustat....de calitate. E vina Ford spun eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now