Sly

Salut

6 posts in this topic

Salutare tuturor. Ma numesc Florin sunt din Bucuresti si tocmai mi-am cumparat un Volvo v40 din Germania acum 2 saptamani .Ce sa mai zic in continuare decat ca pana acum 2 saptamani nu ma interesa in mod speciala marca Volvo dar acum parerea e alta . Sunt foarte multumit de masina se comporta excelent nu zdrangane nimic la ea si pe la 180 km/h mai are  pedala .Pacat de strazile din Romanica pentru ca te cam inteapa inima cand mergi pe ele.Am preferat sa imi iau masina direct de acolo cu service facut la zi si rulata pe strazile de acolo unde aproape iti este mila sa mergi incaltat.Una peste alta cu cat am dat pe masina cu drumu si taxa de prima inmatriculare am iesit la aceeasi bani cu care luam una de aici sau mai bine.Deocamdata atat ca nu vreau sa va plictisesc prea mult din prima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bafta si multi kilometri alturi de bijuteria ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in clubul detinatorilor de Volvo si a celor ce iubesc aceasta marca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit aici, unde aceasta marca este atit de iubita ! Sa te bucuri de masina ta frumoasa !

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!!!  :-*

Si ai sa vezi ca nu o sa-ti para rau de alegerea facuta...dealtfel, ai sa te convingi singur: VOLVO for LIFE!!!  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now