the_transporter07

Exista un loc unde se intalnesc posesorii de Volvo din Craiova?

7 posts in this topic

Ma intreb daca exista un loc in care se intalnesc posesorii de Volvo din Craiova...ce e drept,le cam numeri pe degete(nici pe forun nu am vazut)

Asa ca am o propunere pentru posesorii de Volvo din Dolj,Olt,Valcea,Mehedinti si Gorj,sa ne intalnim in fiecare zi de sambata dupa cum urmeaza:

-in prima sambata a fiecarei luni in Craiova;

-in a 2-a sambata a lunii in Rm.Valcea;

-in a 3-a sambata la Tg.Jiu:

-a 4-a sambata sa fie la Severin sau Slatina:lurk:

Haideti sa stabilim impreuna locatiile unde am putea sa ne intalnim,sa bem o cafea si sa discutam.:occasion14:

:wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitandu-ma la vechea harta, nu cred ca o sa strangi 2 masini din toate judetele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vazut in seara asta cateva Volvo in Craiova si...toate conduse de femei.Sa inteleg ca femeile au gusturi si stiu ce sa aleaga?Ar fi culmea sa se stranga numai fete...oricum merita sa incerc...

Sa-mi fac profil de fata poate am mai mult succes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma bag, dar din primavara, Helga mea e consemnata la sol, fiind incaltata cu sandale.:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

FB xydexter...suna-a la nr 0768272563 sau pe mess id:the_transporter07 sa-mi spui marimea cauciucurilor ca poate iti gasesc ceva pe la mine,ieftin si in rate...o rata cand n-ai putea,o rata cand n-ai avea...facem ca d-aia suntem olteni:salut:

:wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, s-a notat. :occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

altcineva...nimeni nu se mai baga....au disparut posesorii de volvo din Oltenia?

:hello:

Ma intreb daca exista un loc in care se intalnesc posesorii de Volvo din Craiova...ce e drept,le cam numeri pe degete(nici pe forun nu am vazut)

Asa ca am o propunere pentru posesorii de Volvo din Dolj,Olt,Valcea,Mehedinti si Gorj,sa ne intalnim in fiecare zi de sambata dupa cum urmeaza:

-in prima sambata a fiecarei luni in Craiova;

-in a 2-a sambata a lunii in Rm.Valcea;

-in a 3-a sambata la Tg.Jiu:

-a 4-a sambata sa fie la Severin sau Slatina:lurk:

Haideti sa stabilim impreuna locatiile unde am putea sa ne intalnim,sa bem o cafea si sa discutam.:occasion14:

:wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now