ursu48

Starea civila a volvistului

36 posts in this topic

felicitari!!! bine ai venit printre noi. sa iti traiasca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ursule, mai este valabila oferta cu, cumnata ? ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum zice si Ursu, sa-ti traiasca fetita si sa stii ca nu e o bucurie mai mare decat sa-ti vezi copii sanatosi si cum cresc....

Share this post


Link to post
Share on other sites

va mulrumesc ff mult , asa este nu e bucurie mai mare de cat copilul tau , si pt ca sunt nou pe aici as dori sa stiu cum pot face rost de o bobina inductie seria 1275602 pt volvo s40 2.0T va multumesc si sa ma scuzati de deranj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Casatorit de 30 de ani.Recidivist.Doi baieti unul de 24 si altul de 3.Volvo l-am infiat din intimplare dar nu mai pleaca de la mine.Dragoste mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fac 30 de ani pe 4 ianuarie (schimb prefixul, cred ca dau in depresie), casatorit de 2 ani, un bebe pe drum (baietel), cu Due Date 6-7 ianuarie....nu stiu de ce am eu impresia ca voi avea cel mai frumos cadou de ziua mea.

Sotia e cea mai bucuroasa - imi spune ca daca ea trebuie sa ma suporte, atunci sa vad si eu ce inseamna sa traiesc cu unul ca mine in aceeasi casa (acum nu stiu daca ce spune ea e de bine sau de rau, pentru ca eu ma vad bine, tonul ei suna a rau).

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 ani,casatorit de 6 si vom trai fericiti pana la adanci batraneti... :hello2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

In curand 35,casatorit de un an si un pic,astept sa ne dea Domnul si-un copilas macar :wave:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va dau bre , ....ca am 4 dar nu mai imi spune Domnu' :smile:)

Respect nenea Danyx ;D ;D ;D

Pe 20 ianuarie, adica peste 8 zile,relatia mea cu Mihaela implineste 5 ani :wub::occasion18::occasion13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect nenea Danyx ;D ;D ;D

Pe 20 ianuarie, adica peste 8 zile,relatia mea cu Mihaela implineste 5 ani :wub::occasion18::occasion13:

Pai Andule ar fi vremea sa te asezi la casa ta. :director:

Fac 30 de ani pe 4 ianuarie (schimb prefixul, cred ca dau in depresie), casatorit de 2 ani, un bebe pe drum (baietel), cu Due Date 6-7 ianuarie....nu stiu de ce am eu impresia ca voi avea cel mai frumos cadou de ziua mea.

Sotia e cea mai bucuroasa - imi spune ca daca ea trebuie sa ma suporte, atunci sa vad si eu ce inseamna sa traiesc cu unul ca mine in aceeasi casa (acum nu stiu daca ce spune ea e de bine sau de rau, pentru ca eu ma vad bine, tonul ei suna a rau).

Cum e bebica? Sa va traiasca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now