Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tymoo

Cumpar piese Volvo V40 / S40

9 posts in this topic

Cumpar urmatoarele piese pentru Volvo V40 / S40. Masina mea este din 2000. Unele piese se potrivesc si de la modele mai noi.

- bara fata model 1996-2000 sau 2000-2004 in principiu completa, cu toate accesoriile.

- grila capota de preferinta modelul cu patratele

- faruri fundal negru doar modelul 2000-2004 si semnale fundal negru scurte care sa se potriveasca pe model 1996-2000

- bare portbagaj, cele care se monteaza pe plafon

- scaune fata, ma intereseaza sa fie in stare perfecta (piele, stofa, nu conteaza...)

- eleron pentru V40

- scrumiera, tot ansamblul, pentru interior 1996-2000

- masca pentru zona de sub casetofon, cea care se foloseste la trecerea de la casetofon 2 DIN la 1 DIN

- ansamblu macara usa stanga fata

- buton geamuri electrice pentru consola mijloc, model 1996-2000

- agatatori pentru husa portbagaj, cele de care se prinde "husa", nu-mi vine cum sa-i zic altfel, la modelul V40

Pot fi contactat aici sau la telefon 0721.65.17.75. Astept oferte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,am eu scaune+banceta spate de pe V40 din 2001 pe negru in conditii excelente fara defecte.Daca te intereseaza suna-ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, le-am vazut, dar as vrea ceva mai nou, in stare mult mai buna, daca tot le schimb, mersi pentru oferta

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ,te pot ajuta eu cu : barele de pe plafon (longitudinale ) ,eleron (negru) ,serterasul de sub casetofon si consola cu butoane ptr geamuri model pina in 2000 ,daca te mai intereseaza ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ,te pot ajuta eu cu : barele de pe plafon (longitudinale ) ,eleron (negru) ,serterasul de sub casetofon si consola cu butoane ptr geamuri model pina in 2000 ,daca te mai intereseaza ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut!

Am eu piese de la o masina din 96'

daca te intereseaza uita-te aici. poate iti trebuie ceva. si daca nu vezi postat intreaba, masina inca este cat de cat intreaga inafara de partea frontala (capota, faruri, radiator) in rest aripile sunt bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ansamblu macara usa stanga fata

cred ca am eu unul:

tel.0744348474

Share this post


Link to post
Share on other sites