Sign in to follow this  
Followers 0
Superformance

Superformance - Evacuari

4 posts in this topic

Superformance - Evacuari

In incercarea de a oferi servicii cat mai complete clientilor nostri si pentru a putea raspunde proiectelor custom, am deschis un atelier pentru producerea de evacuari la cele mai inalte standarde. Folosim inox suedez cu grosime de 1.5 mm pentru toate evacuarile.

De asemenea fabricam trasee de intercooler, admisie din aluminiu, galerii de evacuare toate dupa necesitatile clientului.

Acest atelier este situat in cadrul Tuning Corner, in strada Nicolae Culea nr 23.

Pret traseu cat-back 350 euro

Pret traseu turbo-back 450 euro

Preturile nu includ TVA si toba finala. Pentru aflarea pretului total, nu ezitati sa ne contactati.

Mai jos puteti vedea o mica parte din proiectele deja executate in atelierul nostru.

http://img291.imageshack.us/g/spfevacuaristimy036.jpg/

0741.756.756

0720.756.756

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa va fac o vizita pentru niste trasee de intercooler - imi place inox-ul, ce sa fac 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

inoxul se va incalzi tare de la motor....si ce cistigi in intercooler pierzi din cauza inoxului. (per total vei simti o pierdere maricica de putere , mai ales in zilele calduroase)

iar de izolat termic n-are rost sa vorbim ca atunci nu se mai vede inoxul....

daca nu ma insel exista trasee de intercooler din cauciuc cu aparenta exterioara de inox....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ale mele-s din teava metalica...asa ca macar sa arate bine sub capota inoxul ala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0