Volvo460

O ultima intrunire pe anul 2007

34 posts in this topic

Propun ca odata cu sfarsitul anului, sa organizam niste intruniri locale. Sa ne gandim la o data si sa purcedem la treaba. Nu de alta dar mai imbatranim cu un an si este pacat sa nu ne vedem cat suntem tineri  ;D   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu zic la fel - ar trebui sa ne mai vedem o data pina la sfirsitul anului - sa grupam niste zone si pentru cei din tara, nu doar ptr. Bucuresti. Spiritul Volvo trebuie sa fie mereu treaz si sarbatorile vor fi parca mai frumoase !

Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Matrixxx, daca sunt initiative, posesorii de VOLVO din alte zone decat Bucuresti si imprejurimi, se pot organiza dupa bunul lor plac, ideea este ca nu ar fi rau ca aceste "intruniri zonale" sa se stabileasca in aceiasi zi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

APROB POZITIV ÅŸi aÅŸtept cu nerăbdare, indiferent de tematică. Asta o rezolvam la faÅ£a locului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Tematica va fi in primul rand sa fim impreuna... Cred ca asta conteaza cel mai mult si e mai presus de statuturi, parteneriate si suruburi :) O ciorbica de burta insotita de caldura sufleteasca ne va face sa trecem mai usor peste gerul ce ne-asteapta ;D

    Multumim mult de idee, Cristi. Propun tot la buleala pentru cei din zona apropiata Bucurestilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu?

Foarte buna ideea ideal ar fi sapt urmatoare sambata sau duminica.

Paul ia vezi cum stau lucrurile

Share this post


Link to post
Share on other sites

La intrunire nu vreau sa se discute despre:

-Sarmale

-Cozonaci

-Cadouri

-Brad de impodobit

-Anul nou in Piata Universitatii

-In special..de batutul covoarelor

-Colinde, plugusoare...etc

Principala tema de discutie ma gandesc sa fie vinul fiert cu Volvistii adevarati.

(acum glumeam)

P.S. Propun ca intrunirea sa aiba loc sambata 15 Decembrie, avand in vedere ca duminica "soferii de duminica" se intorc din scurtele turnee. Iar o saptamana mai tarziu este deja week-endul de dinaintea Craciunului cand multi se vor duce la "soricarit" porcii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minunat, dar daca ar fi pt.22-23,nu de alta dar atunci voi ajunge sigur. ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca va hotarati pe 21 sau 22... si primiti si ardeleni, vin cu o palica buna!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunteti bineveniti toti cum ati fost si pina acum, niciodata nu sa pus problema regiuni,avem acelasi microb(VOLVO) toti.Asa ca,cand vor fi toti de acord cu data te asteptam cu placer e si cu palinca.  ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci...dar glumeam...nu ma gandeam ca ma dati afara!  ;D Eu am sa fiu atunci prin Buc. si mi-ar face mare placere sa ne cunoastem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Tematica va fi in primul rand sa fim impreuna... Cred ca asta conteaza cel mai mult si e mai presus de statuturi, parteneriate si suruburi :) O ciorbica de burta insotita de caldura sufleteasca ne va face sa trecem mai usor peste gerul ce ne-asteapta ;D

    Multumim mult de idee, Cristi. Propun tot la buleala pentru cei din zona apropiata Bucurestilor

stiti ca-s "trup si suflet" activitatilor de acest gen...puteti conta pe mine!

insa,sunt dezamagit, de unele lucruri petrecute in ultima vreme!

daca ne vedem sa hotaram care-i scopul!

Share this post


Link to post
Share on other sites

buleala. si eu sint putin dezamagit, insa ne revenim noi, nu ? Ca pasarea Phoenix ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

buleala. si eu sint putin dezamagit, insa ne revenim noi, nu ? Ca pasarea Phoenix ! :D

k..

daca ne vedem si dorim sa disc. unele aspecte referitoare la club,rezervam o ora acestor disc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  De acord si eu cu intalnirea si bineinteles sa profitam de asta si sa discutam si despre club...Mi se pare a fi important acest lucru...

 

      MihailCostin

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Clar... eu vreau sa-i mai cer o data maine lui Lisa nr. baiatului care va face rezervarea de nume pt. ca de Vineri il tot sun si nu raspunde sau are tel inchis... Ori nu stie nr. si nu raspunde, ori l-am scris eu gresit ;D Si trebuie sa ma vad si cu KPAX sa imi lase ceva banuti pt. om...

    Ramane pe Sambata tot la Ac. Militara sa zicem la un...16 sa ne vedem pe lumina si sa nu ne intoarcem in miezu' noptii ? Cei din provincie... veniti direct la buleala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Da e bine ...noi venim direct acolo dar ramane sigur pentru 22dec sau ...nu? ca nu am inteles daca s-a stabilit sigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer, eu înÅ£elesesem că e vorba de sâmbătă acum, adică 15 dec, cu atât mai mult cu cât 22 e prea aproape de Crăciun, cum mai spunea cineva aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAMBATA ASTA, atentie !!!! Sambata 15 Dec. la Ac. Militara la ora 16 pt cine poate, pt cine stie unde e carciuma de langa buleala ne putem vedea direct acolo !!!

Pe 22 Dec. deja incep pregatirile de Craciun, lumea sta pe-acasa sau cauta brazi, e mai complicat zic eu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ...ne vedem pe 15.12.2007 la carciuma din sat ;D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu pot veni sambata pe 15... :( am treaba in Pitesti...nashpa, mi-as fi dorit mult sa vin la ultima intalnire din acest an, insa pe 15 e imposibil ptr. mine...

Va doresc sa va simtiti cit mai bine si sa beti si pentru mine un pahar (chiar daca e doar bere fara alcool  : :-*) - spiritul meu va fi acolo, linga voi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se mai tine intalnirea azi? Daca termin treaba la birou poate apar si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.