rovin

am achizitionat un s40din 2002

8 posts in this topic

imi puteti spune si mie la ce sa ma astept de la aceasta masina ? apropo am dat pe ea 3200 euro si masina m-a incintet ca este impecabila.are motor de 1.6i si 170000 de km

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca te astepti la ceva rau ,se va intimpla, daca nu , nu se va intimpla

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-a incintet ????

Daca ne traduci si noua ce inseamna si daca ne spui si ''Buna ziua!'' ar fi perfectbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar ce rau esti cu colegu' ! Cred ca voia sa scrie ''incantat '' ;D;D;D

Daca ne traduci si noua ce inseamna si daca ne spui si ''Buna ziua!'' ar fi perfectbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

asteapta-te la dorinte multiple de a o plimba prin toata tara, si de ce nu si pe afara.

Motorul de 1.6 este cam micut pentru greutatea masinii, dar merge. daca nu ai pretentii de sportivitate si consum de diesel, este ok. Cu km-se stie, pot/nu pot fi reali, important este ca motorul sa functioneze in parametri normali.

Fa-i revizia deoarece nu stii sigur inainte daca si ce i s-a schimbat, si drumuri bune si fara incidente sa ai!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Sa va plimbati multi km sanatosi si fara incidente. Mie mi se pare putin cam fragila suspensia pentru minunatele drumuri de la noi. Si neaparat sa faci revizie la masina, inclusiv schimbarea distributiei (e MULT mai ieftin asa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa fie intr-un ceas bun !

Asteapta-te numai la lucruri frumoase. Unul dintre ele ? Volvo for life !

In rest, tinuta de drum excelenta, prestanta pe sosea, placerea condusului, revizii si piese cam scumpe, dar se compenseaza cu spuse mai inainte ;)

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now