Sign in to follow this  
Followers 0
manager

IN ATENTIE GENERALA

4 posts in this topic

Atentie!

Ma adresez tuturor posesorilor de autoturisme !

Am un Volvo S60 / 2001 cu usa din spate st. blocata, pentru care am solicita sfaturi inclusiv pe acest forum'

Exista pe net un site intitulat: http://manuale-service.ro/ Aici ofera . Hendli Dan, manuale cu scheme de reparatii si inretinere a autoturismelor. Am cumparat un cd trmis de acest Hendl Dan, prin posta roana, contra sumei de 40 RON.

Am vut surpiza sa constat ca este un cd banal fara nci un fel de informatii asa cum se ofera in site-ul "manuale-service.ro". Totul este o excrocherie si sfatuiesc pe cei increzatori ca mine sa nu comande nimic pe acest site, pentru ca vor credita o excrocherie ordinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant !!! Asa si prietenul nostru Zack a procedat ( pe la service-uri, pe la unu', pe la altu', intr-un timp se gandea sa gaureasca aripa spate doar sa deblocheze usa ), a intrebat si pe forum , dar din fata calculatorului, nu prea ai cum sa dai sfaturi ! Asta pana cand si-a facut curaj si a aparut la intalnirea de joi de la Polivalenta ( de care ti-am si zis ), unde, cu putina munca si indemanare, am reusit sa ii deschid usa ! Asa ca, poate joi ne vizitezi si aruncam o privire la usa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atentie!

Ma adresez tuturor posesorilor de autoturisme !

Am un Volvo S60 / 2001 cu usa din spate st. blocata, pentru care am solicita sfaturi inclusiv pe acest forum'

Exista pe net un site intitulat: http://manuale-service.ro/ Aici ofera . Hendli Dan, manuale cu scheme de reparatii si inretinere a autoturismelor. Am cumparat un cd trmis de acest Hendl Dan, prin posta roana, contra sumei de 40 RON.

Am vut surpiza sa constat ca este un cd banal fara nci un fel de informatii asa cum se ofera in site-ul "manuale-service.ro". Totul este o excrocherie si sfatuiesc pe cei increzatori ca mine sa nu comande nimic pe acest site, pentru ca vor credita o excrocherie ordinara

Poti face reclamatie la Asociatia pentru Protectia Consumatorilor, doar daca ai factura fiscala sau bon fiscal. Nu ezita, daca ai ce-ti trebuie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0