Sign in to follow this  
Followers 0
LeChuck

bine v-am regasit

6 posts in this topic

m-am intors din vacanta. foarte cald in spania, foarte multi straini, multi romani si bulgari. madrid este un oras mare, aglomerat si murdar. bine ca nu am stat direct in madrid, ci la vreo 50km spre nord, in "sierra" cum spun ei. impresiile sunt placute, cel mai mult mi-a placut segovia, iar la mare am fost in gandia, unde a fost foarte aglomerat.

masina nu mi-a facut probleme si m-am ocupat acolo de cateva nimicuri. am schimbat ulei, filtru de aer si de motorina, cureaua alternator. am reusit sa rezolv si o problema mai veche, masina tragea cam greu la deal. am dat jos egr-ul, l-am curatat si am gasit si doza de vacuum defecta (arcul rupt si membrana ciupita). am schimbat-o si masina se comporta cu totul altfel, mai ales la turatii mici.

inca o data: bine v-am regasit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai revenit, daca tu vrei :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai revenit, capitane !

Ai petrecut ceva in vacanta de vreme ce nu ai avut vreme sa-ti citesti urarile de ziua ta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze, chiar nu am vazut subiectul ala!!! am si uitat ca e ziua mea! asa e de la o varsta... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu trebuie sa-ti ceri scuze. Ai fost in "misiune pe vas", asa ca te intelegem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0