maverick

Roti de iarna cu jante Volvo

10 posts in this topic

As vrea sa vad daca sunt si alti doritori, in afara de mine, sa achizitioneze roti de iarna cu jante Volvo. Daca suntem mai multi poate reusim sa obtinem un pret mai bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce nu intelegi Paule? Daca se strand mai multe persoane care doresc sa achizitioneze jante si cauciucuri, poate se obtine un discount !

Tu Daniel, de unde speri sa obtii discountul? De la primus ? :) :) :) Pentru rotile de iarna nu se merita sa cumperi jante noi, chiar de sant de tabla ! Parerea mea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta nu intelegeam,de unde se asteapta sa primeasca reducere si preturi mai bune :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci hai sa vedem in prima faza cine ar vrea si ce. Dupa asta vedem ce putem obtine ca pret - daca ne convine luam daca nu nu.

Vizavi de roti - fiecare ia de care jante vrea - aluminiu sau tabla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci hai sa vedem in prima faza cine ar vrea si ce. Dupa asta vedem ce putem obtine ca pret - daca ne convine luam daca nu nu.

Vizavi de roti - fiecare ia de care jante vrea - aluminiu sau tabla.

Daniel, tu tot nu vrei sa intelegi ! Chiar de vei primi un discount de la primus, pretul va fi mai mare decat pretul unui magazin de piese auto ! Banuiesc ca orice magazin poate sa-ti comande jante volvo, de tabla sau aluminiu, dar cu un pret mult mai mic !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar cine a zis aici de Primus ? Eu vreau jante originale Volvo, dar la cel mai mic pret de pe piata. Daca acel pret e la Primus sau la Ultimus, nu-mi pasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ce ma distreaza topicul asta :) asa baieti : voi doi sunteti exemplul ideal ca romanul s-a nascut sa se dea cu parerea in necunostinta de cauza :)

Ps. Andu: Anul trecut aveam acelasi model de anvelopa de iarna mai ieftina decat la autosoft. Eu vand jante originale, nu cu emblema la fel de originala ca a lu volvo. Daca imi comanzi 100 de jante poate o sa iti dau un pret mai mic / janta decat o janta no name facuta in taiwan de aceeasi dimensiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am luat din comert jante aftermarket cu 350 roni acum 2 ani din aliaj si anvelope cu 400 roni si sunt foarte multumit chiar daca nu sunt oem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now