Vicu

Salut!

11 posts in this topic

Va salut pe toti, cu o mica intarziere ... :D, acum am descoperit si sectiunea asta a forumului "Hai sa ne cunoastem".

Sunt un proaspat posesor al unui C30 D5, ma numesc Victor, sunt din Bucuresti, lucrez in constructii/proiectare, imi place muzica rock , etc....Imi place mult acest forum, l-am descoperit acum 2 saptamani cand ma informam despre masinile volvo;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te salut !

Bine ai venit , ...Proaspatule !!!

Ai ratat intalnirea saptamana , Bucuresti , ce are loc in fiecare joi , in parcarea de la Polivalenta , la ora 18.00 !

.... Nu-i nimic, se tine si saptamana viitoare ! :)

BUGA, Alin BUGA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ne-ai gasit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa mai Aline ca poate sta in cartier baiatu si vine la intalnirea de vineri de pe Bucurestii Noi :D

Bine ai venit Victor, sa o stapanesti sanatos si sa nu te sperie proformele de la Primus, oricum vad ca ai si un treiar nou asa ca pot spune ca esti incalzit de la Bavaria :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un salut si din partea mea Victor !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa mai Aline ca poate sta in cartier baiatu si vine la intalnirea de vineri de pe Bucurestii Noi :D

Bine ai venit Victor, sa o stapanesti sanatos si sa nu te sperie proformele de la Primus, oricum vad ca ai si un treiar nou asa ca pot spune ca esti incalzit de la Bavaria :D

Unde în Bucureștii Noi, locuiesc pe Jiului..cat despre Primus din ce am răsfoit facturile vechiului proprietar revizia pare mai scumpa la C30

Share this post


Link to post
Share on other sites

In parcare la Penny Market .

Uite bai nene alt vecin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now