Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

safievolvo

dezmembrari volvo s40 si v40

93 posts in this topic

sal.ai cumva un motor v40 1.9 di 85 kw.motor D4192T3.un pret ma intereseaza.mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Ma intereseaza urmatoarele piese pt. V40 2003, 1.9 D 85kw

Far si semnal stanga fatza (modelul cu insertie neagra pe halogen, sticla clara )

grila boxe spate dreapta

brat stergator luneta

scut complet motor

presuri fata originale gri

si m-ar interesa daca pot adapta bara din fata cu stergatoare de faruri la masina mea sau se pot monta pe bara existenta,

astept PM cu poze disponibilitate si preturi

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

te rog sa ma suni si iti dau orice preturi doresti tu..intru foarte rar pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,

pe mine ma intereseaza stopul central de pe hayon (tripla sau cum se numeste) pentru un v40 din 2003. Si un pret daca e posibil.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

o baie de ulei gasesc la tine? s40 1.9 tdi 85KW 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALUT, o lampa dreapta spate pt un Volvo V 50, model 2005, gasesc la tine? Mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, bobina de inductie pentru un 1.8 de 115 cai ai si la ce pret. Si m-ar mai interesa mufa care alimenteaza bobina, care are 3 fire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am pe stoc este 1000ron...cu posibilitate de trimitere in tara. plata se face ramburs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Aripi pt V40, stg+dr (preferabil pe bleu) ai? Si la ce pret? Eventual starea... Model 1999, motorizare T2

Share this post


Link to post
Share on other sites

am aripile dar nu pe culoarea dorita...daca ma suni maine ti le pot da cu 150ron pe ambele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau sa va anunt ca am dat toate piesele de volvo ce le-am mai avut le-am dat lui ciprian (cipilika) va la-s linku lui si de acum luati legatura cu el...acolo aveti si un numar de telefon de al lui

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.