Midnight Caller

Blonde

73 posts in this topic

Cînd părăseÅŸte o blondă dormitorul? Nu există date concrete. ExperÅ£ii nu au supravieÅ£uit rezultatului final.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum afli ce culoare au chiloÅ£ii unei blonde în mini? O întrebi cîţi ani are taică-său. Ea va ridica din umeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum se numeÅŸte o blondă necăsătorită, care conduce un BMW? DivorÅ£ată...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  O blondă conduce maÅŸina ÅŸi este oprită de un poliÅ£ist care îi cere actele la control.

- Care este buletinul de identitate, domnule poliţist?

- Acela în care este poza dv.

Blonda se apucă să caute: ruj, pudră, tampoane. GăseÅŸte oglinda, se uită în ea ÅŸi i-o dă poliÅ£istului.

- Asta e, nu?

- Da! Aaa, dv. sînteÅ£i, drum bun în continuare, la revedere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti blond :D

Fara suparare. ;)

Daca veneai la intrunirea nationala ......poate vedeai cat de blond sunt......am si carlionti , sa iti spuna cine ma cunoaste daca nu-i asa . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aveai mah :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carlionti aveau ...mostenitorii ;)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce face o blonda pe o autostrada cu o coala de hartie in mana? Raspuns: Invata sa conduca un A4!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Americanii pun mana pe planul celui mai tare avion rusesc. Aduna ei o echipa cu cei mai buni americani din domeniu si dupa o luna de munca rezultatul...un tractor. Disperati, cheama o echipa din Anglia la fel formata din cei mai buni constructori de avioane si rezultatul...tot un tractor. In ultima instanta aduc si o echipa de romani, poate ei ,fiind mai aproape de rusi pot decifra mai bine planul de construire,iar rezultatul...AVIONUL mult dorit. Intrebati cum de au reusit, seful de echipa ii raspunse:" Si noua tot tractor ne-a rezultat, dar l-am luat putin la pila"

Share this post


Link to post
Share on other sites

O blonda cu Ferrari mergea pe autostrada cu 19 km la ora. O opreste politia si ii zice:

- Domnisoara, de ce mergeti pe autostrada doar cu 19 km la ora?

- Pai, daca asa scrie pe indicatoare! A19!!!, raspunde tipa.

- Pai, nu... aia e autostrada, A de la autostrada... si 19 de la numarul autostrazii.

- A... gata, am inteles.

- Dar domnisoara din dreapta... de ce e asa galbena la fata?

- Habar n-am. Asa e de cand am iesit de pe A320...

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Blondina intra disperata intr-o statie de benzina...

-Va rog sa ma ajutati.. ! Mi-am inchis cheile masinii in masina.. ce ma fac acum???

Benzinarul se abtine cu greu sa nu rada...

-Macar ati lasat gemul deschis macar de doua degete? o intreaba pe blondina.

-Da, da, desigur... zice aceasta

-Bine, spune benzinarul, atunci incercati sa trageti butonul de blocajul usi in sus cu acest latz de sarma..

-Sunteti o comoara, zice blonda iesind cu latzul de sarma.

Dupa 10 minute intra un client in benzinarie care nu se putea stapani de ras.

-Ce sa intamplat? intreaba benzinarul.

-Ce va spun acum nu veti crede niciodata? zice omul ... afara langa o masina sta o blonda care incearca sa deblocheze usa cu un latz de sarma

-Bine si ce-i de ras in asta ? intreaba benzinarul, asta i se poate intampla oricui!... -Desigur, zice omul, dar in masina mai era o blonda care zicea ,,mai la stanga, mai la dreapta, mai sus ..!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un sofer, vrand sa-si protejeze masina impotriva hotilor si neavand bani pentru o alarma, lasa un bilet pe parbrizul masinii: "Radioul e defect, benzina nu are, motorul cu componente lipsa." Dimineata isi gaseste masina pe butuci si un alt bilet, pe care scria: "Daca-i asa, nici de roti nu mai are nevoie!".

un sofer, dorind sa nu i se sparga masina, lasa un bilet pe parbriz "n-are casetofon"

a doua zi gaseste un alt bilet in locul unde fusese masina parcata, binenteles aceasta nu mai era "lasa ca-i punem noi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doua blonde cautau prin padure un brad de Craciun. Dupa o zi intreaga de stat in frig, una dintre ele ii spune celeilalte:

- Auzi, n-ar fi mai bine sa luam unul asa, fara globuri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doua blonde, aflandu-se in plimbare, din "neatentie" s-au apropiat prea mult de o cireada de vaci. In acel moment, taurul turmei, s-a luat dupa ele. Au inceput sa alerge..... taurul dupa ele.... la un moment dat una s-a oprit  si spune catre cealalta. Auzi FATA , dacat sa crap mai bine fac un vitel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    O blonda s-a aventurat pe străzile oraÅŸului curând după ce ÅŸi-a luat permisul de conducere. Pentru că nu ÅŸtia încotro s-o ia, s-a Å£inut după maÅŸina din faÅ£ă. Aceasta  a oprit. NeînÅ£elegând ce s-a întâmplat, s-a pus pe claxonat. Åžoferul a strigat la ea:

  − Doamnă dragă, unde vreÅ£i să ajungeÅ£i? SunteÅ£i în  garajul meu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna o blonda la Politie:

– Mi-au spart masina, mi-au furat totul…si volanul si pedalele si schimbatorul de viteze, totul…

Peste 5 min isi da cu palma peste cap si suna iar la politie:

– Va rog sa ma scuzati, m-am urcat in spate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O blonda povesteste:

"Am fost dupa amiaza la restaurant si dintr-odata am realizat cu disperare nevoia de a elimina niste gaze.

Muzica era foarte tare, asa ca am potrivit gazele cu ritmul muzicii.

Dupa cateva melodii, am inceput sa ma simt mai bine. Mi-am terminat cafeaua si am observat ca toata lumea se uita la mine...

Apoi mi-am amintit brusc ca ascultam muzica la casti..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un dresor de crocodili apare in fata unei multimi la gradina

zoologica:

- Si acum o sa urmariti cat de bine e dresat acest crocodil

infiorator!

Langa el pasea agale un monstru de crocodil. Ii trage omul doi pumni

cu putere in cap, crocodilul deschide incet gura, niste dinti

infioratori straluceau la cativa centimetrii de pantalonii dresorului.

- Ati vazut cat de bine e dresat, a deschis cu atentie gura langa mine

si nu mi-a facut absolut nimic.

Acum am sa imi bag penisul in gura lui

si veti vedea ca nu voi pati nimic Se desface omu la pantaloni si isi

aseaza penisul in gura crocodilului.

- Acum veti vedea ce impecabil este dresat, ani de zile de munca dar

a meritat!

Dupa care ii trage ditamai pumnii in cap. Crocodilul calm inchide

gura cu atentie sa nu il raneasca. Dupa ce tine o perioada gura

inchisa, mai primeste doi pumni in cap si incepe sa deschida iarasi

gura grijuliu sa nu raneasca penisul dresorului.

- Extraordinar ati vazut cu ochii vostri ce minune poate face un om,

nu am patit absolut nimic si totul este in ordine, acum daca este

vreunul dintre dumneavoastra care ar vrea sa incerce...??

O blonda iese in fata:

-Eu as incerca, dar va rog sa nu imi dati prea tare in cap ca am avut

o nevralgie de sub un birou, zilele trecute!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Undeva in România, ninsoare abundentă, zapadă multă pe carosabil, trafic îngreunat... Un camion e urmat la mica distanta de un BMW X6. BMW-ul se chinuia sa depaseasca camionul, la un moment dat aceasta din urma intra in depasire si cand ajunge in dreptul cabinei camionului coboara geamul si o blonda superba, dragalasa, si cu ochi albastri, striga soferului din camion: - Hei! Sunt Cristina si sunt blonda! Vezi ca-ti cade marfa din camion in spate! Soferul nimic, se uita la ea intoarce capul si ruleaza cu aceiasi viteza. Se repeta faza de cateva ori, incercare de depasire, claxoane si acelasi rezultat... La un moment dat, camionul trage pe dreapta la o parcare. Vizibil iritata ca bunele ei intentii au ramas in zadar, Cristina blonda merge direct la tip: - Auzi, sunt Cristina si sunt blonda si de o ora iti tot spun ca pierzi marfa din camion. Esti surd sau faci pe smecherul? - Sunt Vasile, sunt brunet, nu sunt surd, nu sunt smecher, sunt de la drumuri si imprastii sare pe drum..

Edited by i love VOLVO
3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now