Danm

Vine vine priiimavara !

72 posts in this topic

Ciorbiq de burtiq si unii puiutz, altii porcutz, altii mititei, si altii platou tzaranesc ;D Dupa burtica, coane Fanica, dupa burtica ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alecxica......nu fac pe desteptul dar vezi nu e formatul prea mare.....scade-le la 800x600 si a-r trebui sa mearga......................misto pozele, locul ales pt desfasurare super ,nota zece.........a-l cui e acel 850 la care va holbati???....va place asa-i????:D:thumbsup2:............sunteti tari :occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:thumbsup2: :thumbsup2: :yahoo: :yahoo: :hello2: :hello2: :kiss2: :kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi pare bine ca ne-am cunoscut,imi pare rau ca nu am putut veni si noi la masa.sper ca data viitoare sa putem sa venim si la 'papica'.succes in continuare si cati mai multi km fara incidente!

Share this post


Link to post
Share on other sites

am reuÅŸit ÅŸi eu până la urmă ÅŸi fără să le micÅŸorez, mai am un filmuleÅ£, dar tb să-l scad sub 10mb

Share this post


Link to post
Share on other sites

multumesc celor prezenti de tratatia si amabilitatea voastra ,incantat de cunostinta sunteti niste oameni ff de traba !! asta facand comparatie cu alte intruniri la alte forumurii !! si am ramas dator de cinste ALEX :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bucur ca am intilnit pasionati de volvo si astept urmatoarea intilnire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opus - "acel 850" la care se "holbau" e al meu  :D :D :D Se uitau la faruri (cu LED)  :P

Da, a fost super fain - totul frumos - soare, voie buna si zambete, ca intr-o mare Familie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Matrixx...ma gandeam eu ca esti tu la mijloc :headbang:......tocmai am admirat si eu farurile din poza.....cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

am reuÅŸit ÅŸi eu până la urmă ÅŸi fără să le micÅŸorez, mai am un filmuleÅ£, dar tb să-l scad sub 10mb

Pune-l pe YouTube man, ca sa nu incarcam forumul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar n-am putut ajunge, dar cu motiv serios... am fost in cautari pentru o noua masinuta pentru prietena mea. Se pare ca am gasit o Alfa 147 care sa merite. Asteptam cu interes ziua de maine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D ;D ;D iată ÅŸi participantul surpriză la întâlnirea noastă de sâmbătă ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D ;D ;D iată ÅŸi participantul surpriză la întâlnirea noastă de sâmbătă ;D ;D ;D

cam scurt filmuletul.

"invitatul" e ........ "cu greutate" ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

AÅŸ fi filmat eu mai mult, dar aveam ÅŸi volanul în aceleaÅŸi mâini cu care Å£ineam ÅŸi camera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragutz, la mai multe. Poate reusim sa mai ajungem si noi candva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now