Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

elviszft

cumpar volvo,ofer pina in 4000 euro

15 posts in this topic

cumpar volvo de preferat v40,km putini si reali,sa fie primul proprietar in romania,astept ofertele voastre. multe salutari tuturor.Nu exclud celelante modele depinde de oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[subiect transferat în secţiunea corespunzătoare]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dince an?Ce motorizare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

99.... si asa mai departe ma intereseaza sa fie buna si cunoscuta masina de aceia prefer sa o iau de la baieti de pe fourum km pt ca inclin sa cred ca gasesc cu km reali masina buna. tu ce imi recomanzi lik2008? io am acu un v40 din 2000 dar prefer una inscrisa in tara pt ca ma costa mult asig aici circa 2400 pe an:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti ofer eu un v40 din 2001 1.8 gdi 212000 km cu multiple imbunatatiri inmatriculata ro sunt al doilea proprietar

Share this post


Link to post
Share on other sites

cumpar volvo de preferat v40,km putini si reali,sa fie primul proprietar in romania,astept ofertele voastre. multe salutari tuturor.Nu exclud celelante modele depinde de oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu un S40 1.9D 2001 in Arad ! Arata foarte bine tehnic si optic si e o vecina a unui amic de-al meu. Am sa intreb maine daca mai e de vanzare si revin cu poze !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare!Sunt si eu interesat de acel volvo de care a zis Roberto!nu mai vreau sa deschid un topic nou dar caut acelasi lucru, mai exact s40 anii 2001-2003 diesel km pana in 200.000,pretul e in functie de starea masinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite aici e post-ul meu de mai demult in care m-a rugat amicul meu ( care e vecin cu proprietara ) sa pun aici pe forum masina !

Masina e inca de vanzare si e in stare foarte buna, acum are 161 000 de km ! Pret bun ! :smile:

Sunati-o direct pe doamna Vergi si mentionati Volvo-Club Romania :glasses9: sau ca stiti de masina de la un amic de-al lui Bogdan.

0744852993 Doamna Vergi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca acum un an mi-a spus doamna ca e de mult vanduta masina.

A cumparat-o inapoi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cumpar volvo de preferat v40,km putini si reali,sa fie primul proprietar in romania,astept ofertele voastre. multe salutari tuturor.Nu exclud celelante modele depinde de oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar incepem cu "full fara piele". Daca nu are trapa, tempoman si HU1205 iti sterg toate mesajele ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar asa oameni buni?chiar nu ne emancipam si noi un pic?...full da fara jumate dotarile ce ar intra in categoria de full...cu genti,geante....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sall am un volvo s40 din 2001 1,8 benzina sunt proprietar si e inscrisa pe romania este full dar fara piele...... pret 2500

tel: 0732 080 033

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se închide și asta

Samsung Galaxy S on JellyBean

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.