cristianv

DEZMEMBREZ-C30,C70,S40,S60,S80,V40,V50,XC60,XC90,TEL.0722740471.

363 posts in this topic

lampa aceea din lateral din spoiler fata o mai ai?o vreau pe cea din dreapta dar cred ca se potriveste si cea din stanga...am un volvo v40 din 2000 in poza este semnalizatorul mai lung...eu am modelul acela mai scurt cum sunt si pe spate

Nu o mai am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare, m-ar interesa "grilajul" din fata ( cred ca asa ii spune). In fata la radiator unde este si semnul VOLVO. Al meu este un S40 din 2003. Spune-mi un pret daca mai exista. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnu cristi sa nu uita-ti de mine cu bordul de 1.8 i sau ala de 2.0 t. mersi anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Far dreapta v40,2001,ph II aveti? Cat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnu cristi sa nu uita-ti de mine cu bordul de 1.8 i sau ala de 2.0 t. mersi anticipat

Nu uit,Luni incerc sa fac pozele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnu cristi am uitat sa va intreb ceva, vreo caseta de directie de v40 si la ce pret??

cand aveti timp da-ti va rog un semn ca sa va sun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai aripa stinga usa stinga fata spoilar far  parbriz si bord de v40 16 benzina model 2000 si o planetara

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai aripa stinga usa stinga fata spoilar far  parbriz si bord de v40 16 benzina model 2000 si o planetara

Am toate piesele pe care le cautati.Contact 0722740471

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare ai cumva la motor diesel capacu de plastic de pe motor si partea cu joja

Le am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca poate ma injuri dar nu ai cumva vreo poza cu ele sa vad daca mi-s bune daca te rog dau o bere cand trec prin bucuresti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnu cristi am uitat sa va intreb ceva, vreo caseta de directie de v40 si la ce pret??

cand aveti timp da-ti va rog un semn ca sa va sun.

Am si caseta de directie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu ca poate ma injuri dar nu ai cumva vreo poza cu ele sa vad daca mi-s bune daca te rog dau o bere cand trec prin bucuresti :D

Nu am obiceiul sa injur.Am o poza cu respectivele piese si am incercat sa o atasez dar nu se poate incarca pentru ca este prea mare.Capacul si corpul cu joja se potrivesc pe tipul de motor D4192T3 SI D4192T4 nu stiu daca si pe altele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

as avea nevoie de mai multe piese de volvo v40 fuzeta bratu aripa parbriz far semnalizare usa parbriz toate pe partea stanga

Share this post


Link to post
Share on other sites

as avea nevoie de mai multe piese de volvo v40 fuzeta bratu aripa parbriz far semnalizare usa parbriz toate pe partea stanga

Am toate piesele pe care le cautati dar nu stiu din ce an aveti masina.Contactati-ma la tel.0722740471.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now