cristianv

DEZMEMBREZ-C30,C70,S40,S60,S80,V40,V50,XC60,XC90,TEL.0722740471.

363 posts in this topic

as avea nevoie de spoilar fata far semnalizator pe partea stinga pentru un v40 din 2000

Share this post


Link to post
Share on other sites

as avea nevoie de spoilar fata far semnalizator pe partea stinga pentru un v40 din 2000

Momentan nu am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PIESE V40 S40:motor 1,8i(b4184s)(b4184s2)(b4184sm1,9TDI(D4192T3-T4) 2,0i-2,0T perfecta stare de functionaresi1,6i(defect),CUTII VITEZE,capota,bara,aripi,contraaripi,lonjeroane,bascule,planetare,fuzete,radiatoare,directie,frane,AC.,far,usi,tapiterie piele, piele+textil,plus,airbaguri 2+plansa de bord,etc. TEL.0722740471 BUC.:bgsok:

post-862-12877857768701_thumb.jpg

post-862-12877857775186_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jentile sunt pe 16? La ce pret cu cauciucuri si fara?Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jentile sunt pe 16? La ce pret cu cauciucuri si fara?Multumesc.

Sunt pe 17 dar astazi le-am vandut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai o electrovalva avans motorina ,aflata in pozitie la motor ca cea din imaginea de mai jos, si la ce pret aproximativ?

As prefera daca se poate sa fie de la o masina care nu are foarte multi km rulati, si sa fie cu tot cu firele de conexiune.

Piesa e pentru motoare de pe S/V 40 diesel din 1998.

post-1509-12877857923166_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai o electrovalva avans motorina ,aflata in pozitie la motor ca cea din imaginea de mai jos, si la ce pret aproximativ?

As prefera daca se poate sa fie de la o masina care nu are foarte multi km rulati, si sa fie cu tot cu firele de conexiune.

Piesa e pentru motoare de pe S/V 40 diesel din 1998.

Am motoare diesel dupa an 2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si esti scump rau.cum pot sa nu mai primesc mesaje de la acest subiect?Apropo,daca preturile sunt negociabile da,merita sa faci afaceri cu tine,daca sunt preturi fixe nu esti negustor,ci afacerist pe pielea la amarati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si esti scump rau.cum pot sa nu mai primesc mesaje de la acest subiect?Apropo,daca preturile sunt negociabile da,merita sa faci afaceri cu tine,daca sunt preturi fixe nu esti negustor,ci afacerist pe pielea la amarati.

Care este motivul pentru care faceti comentariul acesta? faceti-ma sa inteleg.Nu-mi amintesc cand vreodata a-ti incercat sa negociati cu mine,iar referitor la mesajele pe care le primiti de la acest subiect nu stiu cine o face , eu personal nu v-am trimes nici un mesaj niciodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare

Ai cumva radiator de apa si egr pt un V40 diesel 85 kw 2001?

Am si radiator si egr contact 0722740471.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ! ma intereseaza si pe mine pt un s40  bara fata , faruri+ semnale , capota fata, aripa dreapta fata , si usa stanga fata! masina este din 2004 1,9 ! ms

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut ! ma intereseaza si pe mine pt un s40  bara fata , faruri+ semnale , capota fata, aripa dreapta fata , si usa stanga fata! masina este din 2004 1,9 ! ms

Salut

Am toate piesele si posibilitatea de reparat tinichigerie+vopsit.C0ntact tel.0722740471-buc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am decat pompa de S40-V40.

Care nu e electrica, nu? M-am gandit sa pun una pe fulie dar nu as renunta la AC.  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care nu e electrica, nu? M-am gandit sa pun una pe fulie dar nu as renunta la AC.  :P

De preferat ar fi sa cereti sfatul unui mecanic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

un ambreiaj pentru compresor AC (S40, 2002, clima automata) ?

Un pret va rog (pm daca este cazul).

Multumesc,

vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

un ambreiaj pentru compresor AC (S40, 2002, clima automata) ?

Un pret va rog (pm daca este cazul).

Multumesc,

vlad

Am doar compresor cu totul cu ambreiaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Un parbriz pentru V40, 1,9 TD, 2001. Dacă poÅ£i asigura ÅŸi montajul rog preÅ£ul complet.

    Merci, Marian A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Un parbriz pentru V40, 1,9 TD, 2001. Dacă poÅ£i asigura ÅŸi montajul rog preÅ£ul complet.

    Merci, Marian A.

Am un parbriz sh la 300 lei iar montajul 100-130 lei.
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pret la compresor cu totul? Cat de uzat este?

Am doar compresor cu totul cu ambreiaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pret la compresor cu totul? Cat de uzat este?

300 de euro dar trebuie sa vad ce model aveti iar ca uzura la o piesa sh.nu poate sti nimeni ce grad de uzura are decat faptul ca este functionala la momentul respectiv.Se merge pe premiza ca auto respectiv a fost scos din uz datorita unui accident nu a uzurii pieselor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now