Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Go-Clean

Curatat tapiterie auto

35 posts in this topic

Curatarea tapiteriei consta in:

• Aspirat general tapiterie pentru indepartarea prafului sau firmiturilor.

• Samponat tapiterie cu solutii profesionale, special concepute pentru prevenirea deteriorarii materialului, pastrarea culorilor si a aspectului de nou si indepartarea mirosurilor neplacute

• Spalat+uscat tapiteria cu ajutorul aspiratorului injectie-extractie

Putem remedia gratuit petele aparute in urma unor incidente neplacute, in decurs de cel mult 2a luni de la interventie (in limita a doua remedieri). Tipul de pete care pot fi indepartate sunt cele de Sare, cafea, diferite sosuri, sange, guma, pamant, motorina , ulei etc.

Pentru curatat interior complet, curatarea bordului se efectueaza gratuit

Pentru curatat interior complet, de la doua autoturisme programate in aceeasi zi si aceeasi locatie, indiferent de posesor, se acorda un discount de minim 10%.

Tarife:

• 50 scaunele

• 50 plafonul

• 30 mocheta

• 20 fetele de usi

• 30 portbagaj

Servicii Extra

• 20 curatat/reconditonat bord/plastice

• 20 curatat motor

*preturile nu includ TVA

Pentru detalii si programari intrati pe site-ul nostru sau contactati-ne la nr de tel 0766 420 931

post-3701-0-06092600-1336373310_thumb.jp

post-3701-0-92494400-1336373312_thumb.jp

post-3701-0-43722100-1336373314_thumb.jp

post-3701-0-37947400-1336373315_thumb.jp

post-3701-0-32830200-1336373316_thumb.jp

post-3701-0-06092600-1336373310_thumb.jp

post-3701-0-92494400-1336373312_thumb.jp

post-3701-0-43722100-1336373314_thumb.jp

post-3701-0-37947400-1336373315_thumb.jp

post-3701-0-32830200-1336373316_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

preturile de mai sus sunt luate separat pentru fiecare sectiune in parte. Daca doriti curatarea completa a interiorului, pretul este de 150 ron (scaune, mochete, plafon, fete usi + portbagajul ca bonus)!

Nu stiu ce metode folosesc ceilalti cu preturi mai mici, dar noi folosim aspirator de injectie-extractie cu apa + solutii profesionale testate, neprimind nicio reclamatie pana in momentul de fata. De asemenea oferim si o "garantie" care consta in curatarea gratuita la reaparitia oricarei pete (doar in zona petei), valabila 3 luni de zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne puteti spune numele acelor solutii ? Google e mare si putem afla daca exista "contraindicatii" sa zicem... :smile:

Alta intrebare este daca acea "garantie" de 3 luni se aplica si daca vars cafea in acelasi loc, sau doar daca pata "se ridica" din burete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Folosim mai multe tipuri de solutii, in functie de tipul tapiteriei (textil, piele, alcantara, etc)! Nu exista contraindicatii :smile: Puteti verifica alte forumuri unde avem pus anuntul ca sa aflati daca a existat vreo nemultumire.

Garantia este valabila daca patati din nou tapiteria, numai ca se curata doar in zona respectiva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, multumim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Mocheta masinii mele este de culoare bej si este cam murdara. Tot 30 lei ma costa (conteaza ca este SUV sau berlina)? Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gandeam eu ca va referiti la cupoane cand ati zis ca ati gasit mai ieftin.. si in plus, eu vad ca ei doar spala, ceea ce e diferit fata de ce facem noi!

Inca un lucru care am uitat sa-l mentionez, desi avem punct de lucru putem lucra si la domiciliul clientului (ex: sunteti la munca, va vedeti de treaba si noi curatam masina, iar apoi puteti pleca direct cu ea curata si uscata).

Salut! Mocheta masinii mele este de culoare bej si este cam murdara. Tot 30 lei ma costa (conteaza ca este SUV sau berlina)? Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punctul de lucru este la Lujerului? La 11:15-11:30 ma primiti si pe mine pentru curatarea mochetei?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

un program de lucru aveti?

in wee lucrati?

cat dureaza? scaune, fete de usi,mocheta.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

un program de lucru aveti?

in wee lucrati?

cat dureaza? scaune, fete de usi,mocheta.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am programat si eu pentru maine dimineata, la ora 09.00 - interior complet.

Voi posta toate parerile privind aceasta operatiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Impresii:

-oamenii isi fac treaba bine, operatiunea a durat 3 ore. Nu a trebuit sa le spun nimic gen "curata si acolo, da-i si pe-acolo, etc". Au bidonase, solutii, carpe, aspirator cu insertie si extractie de lichide... Baietii (caci sint 2) isi fac treaba bine, pe indelete.

Eu sint multumit de rezultatul final. Masina mea oricum nu era prea murdara, insa mi-a fost lene de data asta sa o curat asa amanuntit, inainte de plecarea in Slovenia.

Mai asteptam acum si pareri de la cineva care are o masina cu adevarat murdara, cu pete pe scaune, care a carat porci cu ea, etc. :laughing6:

Un singur minus, destul de mic: mocheta si fetele de scaune au ramas un pic ude, fapt simtit la plecare. Aeroterma lor nu e destul de puternica, insa si eu m-am grabit sa plec undeva - probabil daca mai asteptam vreo jumatate de ora era totul ok.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din septembrie te asteptam la noul nostru punct de lucru din Splaiul Unirii 311!

Acum ca a venit toamna, e timpul sa iti rasfeti masina!

Fa-ti o programare la noi si lasa-ne sa o revigoram in timp ce tu poti admira peisajul Deltei Bucurestene sau te poti plimba prin oras pedaland o bicicleta fasneata pusa la dispozitie de noi.

Ne poti rezerva telefonic sau online folosind mesajele private sau datele de pe website, tot acolo poti afla mai multe detalii despre preturi si pachetele de servicii.

Oferim un discount de 5% membrilor acestui forum.

post-3701-0-87558200-1348235148_thumb.jp

post-3701-0-87558200-1348235148_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am eu o masinuta murdara,sper sa pot ajunge in toamna asta pe la dvs, sa pot posta impresiile!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Go-Clean incepe castingul online!

Ce cautam? 2 Masini murdare tare in interior.

Ce facem cu ele? Le oferim gratuit un Pachet de Rasfat - cel mai elaborat din gama noastra de servicii detailing auto - si le curatam pana devin ca noi.

ATENTIE! Ele nu trebuie sa fie deloc timide pentru ca in tot acest timp vor fi filmate de o echipa de profesionisti, care ne ajuta sa realizam un super spot publicitar!

Iti poti inscrie masinuta cu un CV ce trebuie sa contina una sau mai multe poze cu interiorul masinii si numarul tau de telefon, trimis pe adresa contact@go-clean.ro cu titlul "Pentru Casting". Termenul limita este Luni, 05.11.2012, ora 12:00 p.m.

A doua zi, Marti, vom anunta cele 2 fericite castigatoare, iar spotul va fi filmat Miercuri sau Joi.

Nu uita! Vom alege cele 2 masini cu cel mai murdar interior!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A aparut clipul mult asteptat ! Nu uitati sa schimbati quality mode HD pentru a va bucura de toate detaliile filmului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Go-Clean: ORICE mesaj in afara actualizarilor de preturi sau a adaugarii / desfiintarii de servicii prestate de voi SE STERGE.

La toti vine Craciunul ;)

S-a facut curat.

Share this post


Link to post
Share on other sites