Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mihaipg

Cumpar bare transversale V50

10 posts in this topic

Cumpar bare transversale V50, pentru modelul fara bare longitudinale (masina din semnatura). Codul cred ca este 8685725.

post-4071-0-96592900-1338911786_thumb.jp

post-4071-0-96592900-1338911786_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca mai caut, caut caut.. :read2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul e 700RON in continuare ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:laughing7: . Evident, daca nu gasesc second, nu o sa am alta optiune. Dar mai am timp pana prin August.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si, pentru ca nu am avut rabdare, nu mai cumpar (pentru ca le-am comandat deja). Multzam Minight Caller. Astept sa apara (pentru asta am rabdare :D )

Bănuiesc că și a fost intenție dar nu ai putut sa pui ghilimele ....nu ?

La urmatoarea pe care ți-o găsesc dau warn ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ai prins Danyx. A scapat - internetul asta bate-l vina (presupun ca si tie ti-a scapat "Bănuiesc că și a fost intenție" ). Deh - de prea multe diacritice mai papi cate un cuvant..doua..

Oricum - daca mai scapa, merit warn-ul. Nu de alta, dar daca mi le-ar vedea profesorii de la facultate as intra in pamant de rusine.

Barele au venit deja - super rapid - si se potrivesc de minune. In plus, au fost cu aprox. 5 mil mai ieftine decat la Primus. Ma mai prind aia sa cumpar ceva de la ei....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam poze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh - la cererea publicului.... :D

O singura curiozitate am - mai evident de atat nu puteau sa puna semnele alea cu lacatele deschise/inchise? Nu de alta, dar mi se pare ca pot sa activeze reflexe native la diversi colorati, si dupa ce ai scos capacele nu prea mai sunt multe secrete de cum sa le dai jos.

post-4071-0-15109500-1340895102_thumb.jp

post-4071-0-81943400-1340895118_thumb.jp

post-4071-0-15109500-1340895102_thumb.jp

post-4071-0-81943400-1340895118_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dar totusi au nevoie de scula aia cu sectiune triunghiulara si e destul de putin probabil sa aiba vreuna asupra lor...

Si au tamburusul ala care intra in gaura din arcada usii, astfel incat degeaba desfac surubelele (cu vreun patent sau mai stiu ce alta scula pe care ar avea-o la ei) daca nu pot sa deschida si usile. Iar aici isi castiga painea alarma...

E mult mai simplu sa iti forteze cutia, ca na, e de plastic, daca chiar vor sa vada ce-i inauntru si eventual sa se serveasca, iar in cazul asta chiar daca semnele cu lacate inchise\deschise ar fi inlocuite de senzori pentru amprenta sau mai stiu eu ce sofisticarie, ar fi tot degeaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La treaba cu chestiunea triughiulara ma indoiesc ca opreste pe cineva. Si in cutia mea de scule gasesc cel putin vreo doua ustensile care sa se descurce. Presupun ca si in "trusa" lor. Odata slabit surubul, se deschide cu mana. Chestia insa cu tamburusul este de studiat :D. Deja pare sa fie cu bataie de cap, si nu mai merita.

Ideea cu lacatele desenate este - am crescut undeva pe langa piata obor din Bucuresti, si am observat de foarte multe ori "reflexele" de care vorbeam - lacatele de la parcari, de exemplu, erau tocite de cate maini le pipaiau asa, in trecere. Daca era lacat cu cod si il puneai pe 1111 de exemplu, sigur il gaseai pe 0000 sau 1234 :D. Aia nu erau profesionistii (care dadeau un ciocan..), ci doar oameni cu reflexe.

Share this post


Link to post
Share on other sites