bogdvbl

Salutare posesorilor de volvo

19 posts in this topic

Salut ! De curand am intrat in randul posesorilor de volvo si vreau sa spun k a fost o alegere cat se poate de buna .Cu toate ca ma mai supara cateodata masinuta are noroc ca imi plac provocarile.Sper sa raman in randu volvistilor mult timp de acum incolo.Salut toti membrii volvo club romania si posesorii volvo pt ca au facut o alegere buna.

Va salut! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi. La multi Km fara nici un fel de problema cu noua ta masinuta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi, Bogdan !!! Mai e un baiat din Valcea cu un T4 argintiu, s-ar putea sa il mai vezi din cand in cand pe-acolo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare tuturor, si eu sunt noua p aici :D imi place ideea asta cu clubu :) va salut  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit adelina, vezi ca tocmai s-au intalnit posesorii de Volvo din Tg Mures. Data viitoare poate vei fi printre ei....sau ai fost si tu prezenta la intalnire?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de primire ! Referitor la baiatul cu t4 argintiu ,ce nr are sa-i dau vreo doua blitzuri cand il vad in trafic! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de primire!

Referitor la baiatul cu t4 argintiu din vl, ce nr are ca sa-i dau doua blitzuri cand il vad in trafic! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

VL-XX-GMO...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit adelina, vezi ca tocmai s-au intalnit posesorii de Volvo din Tg Mures. Data viitoare poate vei fi printre ei....sau ai fost si tu prezenta la intalnire?

am vazut ceva chestii referitor la intalnire, dar.. eu momentan nu conduc :D masina mea e ink in service, si am intrat in clubu asta, in speranta ca pot gasi piesele d care mai am nevoie pt a putea iesi cu ea.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urata speranta, daca doar de asta ai intrat ;D

Speram ca incet-incet sa te convingi si ca masinuta este unica in felul ei, si sa te bucuri de ea cat mai mult timp de-acum incolo !

Drive safe !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ati venit adelina si Bogdan ! Va doresc drum intins, fara probleme la masinutze ! :wave:

P.s. Cred ca ar trebui sa scoatem avatarul cu Britney, avand in vedere starea ei actuala fara scapare...

- sa punem in loc unele cu Monica Belluci, Carmen Electra, Heidi Klum, Milla Jovovich, etc.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine.... k tot se ia lumea d avataru meu, o sa schimb poza;;) cu masina cu am momentan poza, dar sper sa am kt d curand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uraaaaaaaaaaa si-a pus poza. :hello2: sa vada toata lumea ce soferite de VOLVO avem

Share this post


Link to post
Share on other sites

yammy  yammy  :D    Alta viata, nu ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adelina daca doresti noi te putem tracta ::).......e vorba de masini.........poate daca vi si tu la urmatoarea intalnire nr participantilor va fi mai mare :D....sa ne vedem in trafic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now