Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

instalatiigpl

Instalatie Auto GPL + Montaj Gratuit

10 posts in this topic

Ei scumpesc benzina, noi iti aducem solutia !

Instalatii Auto GPL
Tomasseto
,
BRC
,
Milano
,
Fratelli
,
Lovato
la cele mai atractive preturi: InstalatiiGPL.net

Instalatii GPL Injectie Seqventiala

Instalatia seqventiala este o instalatie folosita pentru masinile cu injectie multipunct. Aceasta garanteaza motorului o pierdere minima de putere in comparatie cu sistemul traditional de GPL.

Instalatii GPL Carburator

Instalatia GPL face parte din generatia a 3 a de instalatii
GPL
, a fost dezvoltata in cursul anului 2002 pentru motoare de putere mare alimentate cu carburator sau injectie monopunct sau multipunct cu/sau fara sonda lambda.

Produse noi,
Pret
1999
Ron
, emitem factura fiscala, oferim
24 luni
garantie +
montaj gratuit
, in functie de tipul motorului pretul poate fi diferit

snc15182.jpgsnc15184.jpgsnc15185.jpgsnc15187.jpg

Pentru mai multe informatii:

Tel: 021.668.0756 / 0731.475.475

Site-ul nostru

Facebook

Email:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1999 lei Pentru 5 cilindrii ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam raspunsuri - eu i-am dat si PM omului.

P.s. In interiorul magazinului Auchan din Titan exista un domn ce imparte promotii pentru GPL si m-am dus la el sa-l intreb, asa , din curiozitate, cit costa o amarita de instalatie GPL (pentru un la fel de amarit) Renault 5, mono injectie. Raspuns: in jur de 1800 de ron...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam raspunsuri - eu i-am dat si PM omului.

P.s. In interiorul magazinului Auchan din Titan exista un domn ce imparte promotii pentru GPL si m-am dus la el sa-l intreb, asa , din curiozitate, cit costa o amarita de instalatie GPL (pentru un la fel de amarit) Renault 5, mono injectie. Raspuns: in jur de 1800 de ron...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Revin, dupa ce am facut o vizita domnilor cu oferta de mai sus - mi-au oferit 2 variante. Una mai ieftina, dar nu puteau sa-mi garanteze ca voi fi multumit, de 3600 lei, si una mai scumpa, de 4600 lei, pentru care garantau ca nu o sa am obiectii. Prima era Milano, a doua BRC.

Motorul meu este B5244T3 - 147 KW, 5 cilindri, turbo low pressure, cutie automata. Mai caut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa va abtineti de la comentarii,mai ales cele rautacioase!

Sent from Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa va abtineti de la comentarii,mai ales cele rautacioase!

Sent from Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretul e pus SUB Instalatii GPL Carburator...de aceea (cred eu) ca este acel 1999 - e tactica de marketing.

Daca nu raspunde intr-o saptamina, topicul se va inchide. Nu mai fiti nervosi si bucurati-va de viata.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze de intarziere, aparent nu am notificari cand se posteaza la acest thread. Am lasat la final datele de contact in caz contrar.

1999 lei Pentru 5 cilindrii ?

Share this post


Link to post
Share on other sites