Guest Nelu

va salut pe toti

11 posts in this topic

sunt nelu borza din oradea si astept sa ne intilnim pentru detalii.

vin in club cu un S 60 I cu 170 cai pe care mi l am facut cadou in 2007 de Sf. Nicolae, cu 10.500 E. I am facut schimbul de ulei, filtre, motorasul de la capacul busonului, ceva la directie si m a mai costat 2.200 RONi.

pentru cei din oradea sau care sunt in trecere si au timp 15 minute sa stam la un pahar cu "vorbe", numarul meu de telefon mobil este 0766.577.424 0762.213.271.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-ai venit printre noi, Nelule, si s-o stapanesti sanatos o mie de ani !!!  :toothy9:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Oradeanule si bine ai venit.............sa ne vedem la intalnirea de anul acesta ;D......indiferent cand o fi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit ! Sa ai parte de multe bucurii alaturi de bijuteria ta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelu, vad ca inca mai suferi si nu te-ai vindecat (sufleteste) dupa distrugerea S60-ului. Stiu ca despartirea de el e dureroasa, dar bine ca ai scapat teafar! Sa ne anunti cand iti soseste noul S (40 -parca) +poze!! Va fi bine...!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

speranta unui nou inceput alaturi de volvo mi s a confirmat prin comanda la reprezentanta din oradea, la scurt timp, de data asta, a unui S 40 care urmeaza sa ajunga in cursul lunii iulie, cu dotarile solicitate.

in semn de apreciere pentru alegerea facuta, mi s a inmanat pentru semnarea antecontractului un pix intr un set pe care, il prezint in pozele de mai jos!

post-952-1287784847226_thumb.jpg

post-952-12877848475163_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelu, vad ca inca mai suferi si nu te-ai vindecat (sufleteste) dupa distrugerea S60-ului. Stiu ca despartirea de el e dureroasa, dar bine ca ai scapat teafar! Va fi bine...!!

sufar dar, sa stii ca mi am luat leacuri!

mai este umpic...

post-952-1287784847862_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cei care vor sa ma cunoasca/ne cunoastem mai bine, ma pot gasi si pe www.hi5.com dupa adresa de email:

neluborza74@yahoo.com

am cateva mii de poze din care o sa selectez vreo mie si o sa le pun acolo, incepand de cu peste 10 ani in urma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ai parte de ea si sa o ti sanatos , S40 este foarte bun , pacat de S60 imi pare rau . :-[

  Dar o sa fi mandrru si de S40 , eu am S40 si merge struna , nu i-am facut nimic de cand am luato , niste schimbat placute frana spate/fata  si cam atat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now