Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ovidiu xc 70

Business to business

16 posts in this topic

Salut! In perioada asta strang comenzile pentru materiale promotionale: agende, calendare, pixuri personalizate, etc. Daca are cineva nevoie, poate facem o afacere :smile:

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai poate reusim sa facem ceva cu Asociatia sau cu Clubul?Ar fi frumos.

S G S3 on J B

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea se înţelege la ce faci reclamă, de fapt. La vin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mutat in Bursa -> Diverse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok

discount pt ASOCIATIA VOLVO CLUB ROMANIA este de.........?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca "ASOCIATIA VOLVO CLUB ROMANIA" intai ar trebui sa scrie CLAR ce-si doreste sa faca dpdv al articolului promotional, si abia dupa afisarea unui pret sa se ceara acel discount.

Ca sa nu vorbim vorbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Am o afacere cu materiale promotionale: achizitionez direct de la importator diverse lucruri (agende, calendare, pixuri, etc) , le personalizez cu sigla clientului si le vand acestuia ca sa le ofere catre partenerii sai de afaceri. In perioada aceasta majoritatea companiilor care consuma asa ceva isi realizeaza comenzile, pentru ca inainte de sarbatori - in decembrie - nu mai sunt stocuri, logistica e aglomerata, etc.

Asadar, daca cineva are nevoie de produse promotionale pentru compania sa, poate sa-mi ceara o oferta de pret. Exemplu: "am nevoie de 500 de brichete, albe, cu quartz, personalizate policromie pe o fata." - Iar eu trimit oferta de pret.

Asociatia trebuie sa-mi ceara o oferta de pret, daca intentioneaza sa cumpere asemenea produse. In functie de volum, o sa primeasca si discount, bineinteles, la fel ca orice client.

Ca sa nu poluam topicul, puteti sa-mi dati mesaj privat sau pe ovidiu.bordea@gmail.com.

Multumesc,

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

credeam ca noi nu suntem '" ca orice client"

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

credeam ca noi nu suntem '" ca orice client"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai deocamdata nici nu esti client. Ai toata simpatia mea ca de la Volvist la Volvist, dar... este un anunt de afaceri. Pentru discutii intre prieteni, ne intalnim la Penny in fiecare vineri [...]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, sigur ca membrii forumului vor primi reduceri. Astept comenzi, voi negocia reducerea cu fiecare in parte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topic curat, va rog nu va mai intepati.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites