onezero

Niste lucruri pentru forum

54 posts in this topic

Iar se plictisesc unii pe forum . :D

fix asta mi-a trecut prin minte cand am inceput sa citesc acest subiect. si mai cred unii nu au inteles (inca) ideea de forum.

Şi cum se poate rezolva chestia asta? Să-l obligi să te ajute nu poţi. Ce poţi e să nu mai spui nici tu nimic. Şi, din păcate, se pare că foarte mulţi au adoptat tehnica asta pentru că, de câte ori întrebi ceva, nu-ţi răspunde nimeni. Chiar aşa habarnişti suntem? Nimeni nu ştie nimic? Eu nu cred... ce cred eu e că e foarte multă rea-voinţă, invidie şi ură... s

nu poti sa obligi pe nimeni sa faca nimic pentru tine. poti doar sa speri sa ajungi la o informatie pe care o cauti. de cele mai multe ori nu o gasesti. si daca deschizi vre-un subiect si pui o intrebare, primesti raspunsuri in doi peri, sau off-topic, evetual la intrebari pe care nici nu le-ai pus. imi vine foarte greu "sa fiu si eu mai activ, acum ca am revenit printre posesori" doctore.

asta e: mai intru, mai citesc un subiect, mai dau cate ceva din mine. de cele mai multe ori ma abtin daca nu pot ajuta pe nimeni cu postul meu.

4 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

total offtopic lechuck, noi discutam acuma despre inmormantarea topicului, pana si masina mea ureaza sincere condoleante, pt. ca e neagra. ma duc sa-mi iau bocanci sa ma duc in gredina' sa dau cu sapa. pe bune, se poate inchide, o murit

Share this post


Link to post
Share on other sites

nota 3 si treci la loc! rusine sa-ti fie pirat batran si prost!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.