Sign in to follow this  
Followers 0
Guest budulan

Asa arata un oras European

7 posts in this topic

Am facut cateva poze de pe strada mea...Asa arata Deva-"Europeana". Pe toate strazile din Deva gasesti cel putin 2 masina abandonate...Bineinteles ca nu si in centru ca acolo se "duce campania electorala".

post-0-12877847014837_thumb.jpg

post-0-12877847016936_thumb.jpg

post-0-12877847018879_thumb.jpg

post-0-12877847020805_thumb.jpg

post-0-12877847022799_thumb.jpg

post-0-1287784702484_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ford-ul acela reconditionat ar arata ff bine, pacat de el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa arata Deva-"Europeana".

Sa nu crezi ca sunt multe peste nivelul ei...  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te consoleaza cu ceva, nu este singurul oras din tara care arata asa. Pacat de Mercedesul ala "coada de randunica" pentru ca la "viata lui" a fost masina tare. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt doua Mercedes-uri din alea abandonate. Identice. SI omul care le-a scos pe strada mai are inca 4!!!!! in curte. De neinteles pt. mine...de ce eu eu si vecinii mei nu avem loc de parcare desi platim taxe si impozite iar altii le abandoneaza aiurea...si primariile se fac ca nu observa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt ca angajatii primariilor manifeste o mare durere in c... Situatie reala: parinti prietenei mele au o dacie din 1997 pe care tatal ei nu o mai foloseste decat la carat materiale pentru noua lor casa. Cum a fost iarna nu a mai folosit-o si s-a umplut de praf. Masina in schimb este intreaga, neintrata in asfalt, parcata pe trotuar nu pe strada etc.. Doar prafuita. Langa ea o dacie si mai veche, fara stopuri, cu cauciucurile desumflate, intrata in asfalt, parcata pe strada si abandonata de cel putin doi ani. Au venit baietii de la primarie si au pus somatie pentru ridicare doar pe masina parintilor prietenei mele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ce pacat de Mercedesurile alea ....... veterani veritabili, reconditionate valoreaza o avere (reconditionarea nu!- doar timp si nervi ::)>:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0