Jan_s80

Eroare RTI

32 posts in this topic

Acuma sincer , gasesti gps ieftin si foarte bun , cu update gratuit (inca te cearta daca nu ii faci update ) eu recomand tom-tom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gps si chiar bun dar daca si dricu are as vrea sa fie functionabil. Imi place sa-l stiu ca totul functioneaza la el

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inteleg Robert , dar 250 euro + drumul + bataia de cap , pt. niste harti expirate ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum 250-300€ nu dau pentru reparat aia-i clar. Sper sa ajung candva in Romania si poate il repara Bogdan G. Probabil il facea demult daca il trimiteam dar trebuie si masina.

Am gasit pe ebay lentila laser din Miami :) dar nu pot plati decat cu carte de credit.

Ma gandeam sa iau dvd folosit cu vreo 100-150 dar daca nu merge... chiar daca gasesc cu acelasi cod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Am gasit pe ebay lentila laser din Miami :smile: dar nu pot plati decat cu carte de credit.

...

Secret :) : Americanii si nimeni de fapt nu stie daca este card de debit sau credit, decat STRICT banca emitenta. Daca ai card Visa / MasterCard, da cu el ca merge. Sa nu fie gen VISA Electron, valabil doar in tara.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am maestro si merge si prin alte tari ca am incercat. Problema e ca o sa cumpar degeaba lentila ca nu stiu sa o schimb ca sar toate din dvd daca-l desfac. Si daca-l dic la vreun "expert" imi ia tot asa vreo 200€.

Am gasit in Lituania un dvd cu acelasi numar ca al meu la 200€. Problema e ca nu am incredere sa fac transferul ca e posibil sa primesc o piatra in loc de dvd.

Edited by i love VOLVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.... vezi ca sunt pe e bay dvd pt navigator volvo la vreo 35€ 100% compatibile si cu harta 2015 .... eu l.am cumparat si merge super dar nu aveam nici o eroare pe dvd vechi original 2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now