feraru3333

http://www.fuelsharkchip.com/

6 posts in this topic

asta e ca si chestia ce se baga in priza si vine factura la enel mai mica

probabil ca format

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru a mentine performanta electrica optima si a imbunatati consumul la 100 de km, masina ta va functiona mai bine intr-un mediu stabil de tensiune. Dispozitivul Fuel Sharp Saver ofera acest lucru. Este un stabilizator multifunctional de tensiune. Modul de functionare al Shark Fuel RO permite stabilizarea instanta a sistemului electric al masinii, rezultand un consum efiencientizat si performante mai bune. Unul din beneficiile stabilizarii sistemului electric al masinii, este ca bujiile, respectiv,injectorul vor oferi scanteie mai puternica , furnizand o combustie mai buna.Asta va creste puterea masinii,va duce la scaderea consumului si in plus la emisii mai putin poluante.

Mooaaaahhhhhh ce tare e sistemul astaaaa!!!! Il bagi la bricheta si incepe sa scoata injectorul scantei :smile:))

Edited by paunionutz
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

e misto rau de tot

ma gindesc daca or fi timpiti sa dea banii pe el

dar cred ca arata frumos pus acolo la bricheta

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare, eu daca bag doua in dric, inseamna ca economia creste de la 30-50% la 60-100%?! No' fain, dara!

P.S. Se pot comanda din China cu 3 sau 4$ bucata. Am gasit pe net. Daca vreti va vand eu cu 50 de lei, asa ca pentru colegii de forum. ;D

OOO! Acuma am vazut partea cea mai buna! Ne si trezim cu mai multi cai cu chestia asta! Probabil de la scanteia injectorului ala!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare, eu daca bag doua in dric, inseamna ca economia creste de la 30-50% la 60-100%?! No' fain, dara!

P.S. Se pot comanda din China cu 3 sau 4$ bucata. Am gasit pe net. Daca vreti va vand eu cu 50 de lei, asa ca pentru colegii de forum. ;D

OOO! Acuma am vazut partea cea mai buna! Ne si trezim cu mai multi cai cu chestia asta! Probabil de la scanteia injectorului ala!

Vorba ta Bogdan, iei o priza de bricheta cu 3-4 socluri, montezi niste porcarii dastea, scade consumul cu 120-200% (aici trebuie avut grija ca la drum lung o sa dea benzina pe afara, deci un dezavantaj ca trebuie sa tragi in permanenta benzina care se inmulteste in rezervor) si pe deasupra mai castigi si 100 de cai :)))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragilor, avem un topic la bizaaa....de ce mai puneti astfel de link-uri in loc sa umplem cu ceva util serverul forumului ? Care nu este gratis...

3 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now