Grey

Intilnire Volvo la Timisoara?

52 posts in this topic

Va salut!

N-am gasit topic despre intilniri Volvo in orasul martir Timisoara.

Credtei ca se va organiza ceva in August? Sint ceva doritori?

Daca da, propuneti un loc, poate ne cunoastem si noi.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca banatenii nu prea is curiosi sa schimbe pareri, am mai intrebat si eu acum ceva vreme si degeaba. Singurul cu care m-am intalnit a fost Nicu S80 t6, cu el am rezolvat o navigatie de V70 la S80, in rest nimic. Cand esti in zona PM si ne vedem.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum ca am ajuns si eu pe aici, dar inca nu am ajuns in Romania, va propun si eu sa facem o intalnire daca se poate undeva prin Noiembrie ca sa ajung si eu in tara si sa ma stabilesc cum trebuie? :)

Vreau sa cunosc si eu pasionatii de Volvo din oras si sa mai schimbam o vorba. :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai mai baieti si fete :-) sa ne cunoastem... e bine prin noiembrie, gasim noi un parking sa venim vreo 10-20 de masini ... Mai vorbim K?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi o premiera sa adune provincia 20 de masini la o intrunire.

Succes!

Sent from SGS3 on JellyBean 4.3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost 20 la nationala ... mai multi daca adunam plecari si veniri :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu as veni, chiar daca sunt din cluj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu as veni daca sunt acasa cand se organizeaza. De exemplu as putea in perioada 23oct-2nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent prin zona in timpul saptamanii, si ar fi fain daca ne-am intalni mai multi prin 25-26 Octombrie :D

Ce ziceti? ;)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimeni, nimic? :( Haideti, se anunta cineva weekend-ul asta? Eu sunt pe aici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai pot sa vin pina in August, imi pare rrau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne intalnim weekend-ul asta? :D Astept propuneri de zi/ora/locatie :) haideeeeeti, macar 2-3 oameni, sa va cunosc si eu :D si sa mai povestesc si eu despre masini cu cineva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca sunteti cel putin 10, bat un drum de la cluj la voi.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deocamdata vad ca nu se arata nimeni aici in post. Cu 'nea Nicu Feraru am vorbit si el e acasa in weekend...Si Tavi cu S80-ul are ceva probleme si Duminica nu e in oras...deci nu cred ca iese ceva...

M-as bucura daca pe viitor s-ar mai aduna lumea...e plin de Volvo in Timisoara, C30 si S40 la gagici, si mai multe XC-uri la baieti...doar ca nu prea vad activitate pe forum :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu sunt sigur inca 100% dar s-ar putea sa fiu in oras duminica, sau sa plec duminica seara. Dar hai sa ne adunam macar 4-5...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deocamdata doar tu si eu...mai stii pe cineva cu Volvo (XC sau ceva diferit de S40/V50) prin oras? Ca vad toata ziua Volvo, cel putin 4-5 masini la o plimbare de 1 ora...dar nimeni pe forum :(

As vrea si eu sa ne adunam mai multi, poate facem si reclama la forum si mai vin oameni interesati care nu stiu, mai socializam si noi...ca asta e scopul principal :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faina initiativa, dar cand o sa zici de forum rsaspunsul o sa fie de genul: "da este asa ceva?"

Been there done that

Share this post


Link to post
Share on other sites

:(... macar gagici de ar veni la intalniri ca e plin de ele...si is d-alea la 25... :evil6:

Si vor avea nevoie de forumisti cand se strica ceva :)) ca ele nu stie sa repare si atuncia cauta la prietenii de la forum solutia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

numai sa nu le prinzi pe alea de 25 cu un bou pe langa ea sau ele, ca atunci n-ai sudat...i mean, n-ai rezolvat nimic:))

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)) alea cu bou langa ele is vaci, si eu nu stiu sa mulg :)) Sper sa nu se supere moderatorii pe noi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si daca s-ar supara, le-ar trece. noi vorbeam despre animalele domestice, nu despre oameni, nu?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt in oras maine. Deci? Cati suntem? La ce ora? Unde? Sa dau jos prelata de pe masina? (ultimele zile am umblat cu Pajero sa-l mai ''dezmortesc'')

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)) am fi eu si cu tine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cineva dornic de o intalnire prin Timisoara zilele acestea? Ne cunoastem bem un cafei. Trebuie sa trec si pe la Todorut sa verifice niste erori capatate dupa ultima aventura pe Cosava. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now