55 posts in this topic

Acum 1 oră, andreiZI a spus:

Salut,

Caut si eu un cd-player cu cod 30793648, epava mea a cedat. Nu mai citeste Cd sa stricat mecanismul, in rest totul functioneaza perfect, ma gandesc sa schimb doar mecanismul :ph34r:

Daca schimbi numai mecanismul,nu conteaza codul,eu am cumparat cel mai ieftin posibil (30 de euro,pe allegro.pl),pe ebay gaseam numai de la 100 in sus.

Succes!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 from me, am gasit identic pe site la 160 lei, Multumesc !

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 6 ore, andreiZI a spus:

+1 from me, am gasit identic pe site la 160 lei, Multumesc !

Spor la treaba....

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/26/2016 at 2:54 PM, mario74 said:

Ai cumparat kitul de nou?In cutie trebuie sa ai cablul asta:

P_20160426_134747.jpg

Salutare.

Am acest MKI9200 cu acest cablaj si cu adaptorul CT10VL03. L-am montat a mers doua zile si după a murit, nu se mai aude nimic in boxe nici măcar "spoken menu". 

Trebuie cumva conectat undeva, conectorul acela de tip Bulet galben undeva? Daca urmărești alea 3 mufe mama tip bulet nu sunt conectate.

S-a dus Blue Box-ul meu pe apa Sâmbetei sau trebuia sa conectez și acel cablu de Mute-in?

Menționez că el oprește muzica daca dau play la ceva media sau fac un apel telefonic doar că nu se aude nimic în boxe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu,nu-mi mai aduc aminte.In schimb,cred ca puteti gasi schema pe web.Daca nu gasiti pe careva sa va ajute,ne putem auzi pe sfarsit de saptamana(in cursul saptamanii,lucrez pana seara tarziu...22-23.00).Trimite-ti un PM si va ajut,cred ca am pe undeva si un blue-box.....

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now