Guest budulan

N-ai cu cine ba!!! Niste tarani...

97 posts in this topic

L-am vazut si eu pe asta dar nu am avut aparatul la mine :)))))))))))))))))) Ce tzaran domne!!!! "Vio de la Deva"  :tard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place ca taranul are VW model ´´Dolce & Gabbana´´  ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un user/password se poate ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=O9bRnN9R29g

Ati vazut asa ceva? Martorul, manelistul, evident nu avea VOLVO altfel nu se preta la asa ceva. INCREDIBIL!!!

Dar sunt politisti si politisti asa cum sunt oameni si oameni.

A! Manelistul sau era beat sau retardat sau asa era fata lui :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea e de ras pt ca oi fi eu pasnic dar daca apuc sa mi se faca mie asa ceva ....poate sa fie organul care vrea si umlatul pe care l-ar alege organul ca pe mine la racoare ma baga ....iar pe ei adanc in tarana....na c-am spus-o si pe asta........cu tot respectul, voi auziti ca idiotul ala de organ nici sa ra raspunda nu vrea, nu stie....ce puii mei de oameni au grija sa se aplice regulile rutiere.................promit sa fac flasuri oridecateori vad o masina plina cu organe......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca iau 200 de puncte si tot dau blitz dupa ce am trecut de militie. Din pacate am o cunostinta care merge pe principiul "sa moara si capra vecinului". Imi vine sa ii sparg capul de fiecare data cand il vad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, ca bine zice Mircea Badea, ce mananca astia pt dumnezeu ? Majoritatea astora corupti ajung asa, asta am observat eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca iau 200 de puncte si tot dau blitz dupa ce am trecut de militie.

dar dupa ce ai trece de politie?

(diferenta ar fi ca politistii pot fi profesionisti si s ar justifica numai in fata unui judecator. judecator care, nu s ar pronunta nici el pe loc, avand nevoie sa delibereze uneori cateva zile si in complet de 3 sau 5 judecatori!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am patit-o si eu cu o amenda de 25 ron si 2 puncte ptr stationare,drept pt care am recurs la tribunal cu tot tacamul,avocat,poze etc si inca ma mai judec cu ei,dar si cand s-o termina ....... vai de ei si de ai lor.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am patit-o si eu cu o amenda de 25 ron si 2 puncte ptr stationare,drept pt care am recurs la tribunal cu tot tacamul,avocat,poze etc si inca ma mai judec cu ei,dar si cand s-o termina ....... vai de ei si de ai lor.....

ne poti detalia? poate invatam ceva din experienta ta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea e de ras pt ca oi fi eu pasnic dar daca apuc sa mi se faca mie asa ceva ....poate sa fie organul care vrea si umlatul pe care l-ar alege organul ca pe mine la racoare ma baga ....

opus draga, si cu noi, cum ramane? ai renunta la club pt. niste "organe"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, ca bine zice Mircea Badea, ce mananca astia pt dumnezeu ? Majoritatea astora corupti ajung asa, asta am observat eu.

dupa mircea badea, cand vorbeste despre politisti, nu te poti lua pt. ca este impartial, de cand a "mancat" niste politisti din el.

nici dupa mine cand vorbesc despre politisti pt. ca, fiind politist as putea sa fiu subiectiv, fara sa vreau.

dupa parerea mea, nu poti generaliza.

dupa experienta mea, prima intalnire la serviciu cu "artileria grea", a fost o mare surpriza! si de o parte si de cealata.

apoi am aflat raspunsul la surpriza!

RASPUNS: "politistii care s slabi, ori is prosti, ori is bolnavi!"

atunci, in 1995, cred ca eram bolnav, ca  prost nu puteam fi daca la examen cu 2 ani inainte am concurat 20/1 loc.

acuma, la 1,84 m, am 89 kg, nu mai cred ca sunt bolnav dar, ma sperie gandul la cealata varianta.

...dar daca raspunsul la surpriza a fost gresit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna Nelu.....cand tastam acele litere sincer la tine ma gandeam pt ca stiam ca vei veni cu cel putin o intrebare....bine faci dealtfel pt ca ne ajuti sa vedem mai clar lucrurile  ;D..........sper sa nu apuc niciodata ziua in care sa renunt nici la club si nici la familie..............Despre Badea.....pai cu el sau fara sigur ca e totuna dar cand  i-l auzi ce spune macar te consoleaza ca nu esti singurul care vede prostia din jur ( si eu sunt in jurul cuiva ???)......si asa facem haz de necaz.........iar referitor la generalizare......consider ca nimeni nu a-r trebui sa o faca pt ca sunt politisti si sunt oameni ca tine....... :kiss2:.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tarani ,tarani,da' si prosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of, doamne mare e gradina ta  ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

va dati seama, BMW seria 5 , 215 cp  :3some: .  hahhahahhahhahaha.  tarani nene nu gluma . am ris cu sotia pe burta  :toothy9: stupid people

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca tot se vorbea de politisti. Eu am fost oprit de militie in zona garii de nord, ca mergeam pe contrasens, iar ei au venit din fata si nu puteau trece de mine, ca eram pe contrasens, iar dupa ce mi-au facut PV-ul, dovada de suspendare a permisului pe 60 de zile si 200 ron amenda, l-am aratat semnul ca eu sunt pe sens unic, iar ei pe interzis ;D, niste retardati, nu am ce spune. Si m-au intrebat de ce nu le-am zis inainte sa completeze toate cele? Deci ei erau pe interzis, fara girofar si-mi luau mie permisul ca mergeam regulamentar. Pana la urma nu stiau ce sa faca cu alea, ca trebuia sa justifice, de ce le-au anulat. ahahahahahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha...ce le-as lipi pe parbriz din astea cand parcheaza aiurea in fata blocului si o las eu la 200m ...

edit:

scuze daca a mai fost postat...

inca o dovada ca 95% dintre femei n-ar trebui sa aibe permis

later edit:

si asta e geniala =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor, sa ne intelegem, daca gasesc o masina straina de bloc ,care parcheaza pe locul la Volvitza al meu nu ma supar, chiar daca il am inscriptionat cu numar si avertizare: NU PARCA!, recunosc ca nu am desumflat nici o roata, am pus carti de vizita in geam cu rugamintea de a nu-mi mai ocupa locul, dar cel mai mult ma supar si nu suport ,ca ceilalti locatari din bloc, in conditiile in care eu mi-am amenajat un alt loc de parcare(pe cheltuiala mea) dupa ce l-am luat pe volvitza, sa-mi ocupe locul,ok, parcarea din fata blocului este suficient de mare, dar in cazul in care alti locatari imi vor mai ocupa locul ,am avut amabilitatea sa-i anunt, ii voi deranja la usa, hai sa zicem nu cu scandal,dar in mod sigur a doua zi nu-si vor mai parca masina acolo!!!!!!!!!!!!!!!11, am un cablu in masina,si-i voi scote taras in mijlocul strazii! sa vedem ce se va intampla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now