Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ct77pia

vand volvo s60 D5 185

14 posts in this topic

cred ca a venit timpul sa ma despart de masina pe care o am de noua .... adica 0 km

este un volvo s60 d5 185 cai argintiu

193 000 km reali ... DPF anulat din soft si fizic

masina nu are nici o problema mecanica ... nici una , in schimb pe exterior prezinta zgarieturi fine care ies la polish.. parbrizul e crapat (trebuie schimbat), lipsesc capacelele din bara de la spalatoarele de faruri.

pret 6000 euroi

0731445076

v.jpg

v3.jpg

v2.jpg

v1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

parbrizul il schimb eu/.... accept schimburi cu T5 preferabil s40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Te intereseaza sa schimbi cu s40, 2.0 diesel? Masina o poti vedea aici, pe forum..

Share this post


Link to post
Share on other sites

2006 probabil si la fel de probabil dar foarte sigur nu are nici taxa platita . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai nasol anunt care l-am vazut pe forum. Nici o poza cu interiorul si nici detalii cu dotarile macar alea din interior gen incalzire in scaune, navigatie, telefon etc. Da detalii daca vrei sa faci pe careva interesat de masina, daca nu ramai cu ea pe viata. De aici si volvo for life ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2006 ,,,, nu are taxa platita ... se poate circula pe aceste nr ... poze in interior ii fac azi... nu are navi si nici telefon.

si scuzati ca nu stiu spun un anunt de vanzare a masinii .... nu am mai vandut o masina din 2006. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Cat de tare a fost lovita in fata? numarul este inca sifonat si suportul schimbat. Nu pun intrebari aiurea, ma intereseaza autoturismul. Locuiesti in Valu lui Traian?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da locuiesc in valu. Nr din fata e stramb ca a cazut din suport si au trecut alte masini peste el. Se poate verifica daca masina a fost sau nu lovita

20161120_110155.jpg

20161120_110149.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa si suportii de la numere ii am schimbati la toate masinile .

 

. Sunt de la un prieten care are service.... CZR.RO

dar daca suportii ar fi o problema .... ii caut pe aia vechi... :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, suportul de pe spate este de la Kamsas, fostul dealer Volvo din Cta,probabil suportul initial. Cel din fata difera in prima poza fata de a 2 a, dar in nici una nu este cel de la Kamsas, poate asa este cum spui tu. In orice caz prima poza este facuta mai recent, in celelalte poze gardul gardul nu este dat cu decorativa.

Cand ajung in Cta o sa te sun.

O zi buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites