BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Si pt ceilalti ????

Eu vin dar nu merg la sauna si evident stau pana mai tarziu, deci imi iau chilotii flausati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vii cu taraba ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt cei care merg prima oara la sauna....costumul de baie e obligatoriu sa il lasati acasa...:)

...si atunci puteti deschide un nou topic ´´Volvo-Club.ro la pielea goala´´ ( Neaparat, sa nu uitati mentiunea ´´AP´´ acest topic poate fi vizionat de catre minori numai cu Acordul Politiei, scuze cu Acordul Parintilor) ;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...si atunci puteti deschide un nou topic ´´Volvo-Club.ro la pielea goala´´ ( Neaparat, sa nu uitati mentiunea ´´AP´´ acest topic poate fi vizionat de catre minori numai cu Acordul Politiei, scuze cu Acordul Parintilor)  ;D  ;D

Pai sa stii ca sa facut si cu denumire subtila ca AP sa nu sa se prinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu vin astazi, cum am promis, dar doar la intalnire, nu si la sauna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nahhh... cica pe la 16 s-ar opri ninsoarea... Mai bine montam perne in jurul masinii sa ne ferim de dobitocii de pe strazi ! @danyx: prietenii stiu de ce ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu unu vin. nus cum ceilalti dar eu unu da si din cate stiu si jupanu Bogdan G va fi prezent dar nus pe la ce ora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum adica DACA se mai tine polivalenta ? Bineinteles ca se tine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum adica sa nu se urce...se poate urca fagarasul pana sus fara lanturi si nu se poate urca polivalenta?e deajuns sa scrie volvo...nu e obligatoriu sa scrie si xc90...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-a putut urca si chiar am fost surprins ca la un moment am fost 9 masini chiar daca doua s-au intalnit una la plecare iar cealalta la sosire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor voi veniti mult prea devreme, eu am ajuns cu greu la ora 19.30 si nu mai era nimeni .

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragule...intalnirea e la 18, nu am zis asa - ca e iarna ? Daca vreti - o punem si la 20, macar sa vina mai multe masini...Dar slabe sperante, fiecare isi gaseste altceva mai bun de facut in loc sa stam o ora doua impreuna...Trist, dar adevarat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai vazut ca am ajuns la 18 o singura data, pur si simplu nu pot ajunge la 18 :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

facem sondaj si punem o alta ora, nu-i greu. Dar dupa cum am spus - in fiecare saptamina vin tot mai putine masini. De aceea, mai bine o facem la 2 saptamini sau lunar intalnirea, poate au oamenii mai mult "chef" sa se vada cu ceilalti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stii din multitudinea de useri care sunt din bucuresti e greu de imaginat ca nu am putea sa ne strangem mai multi. Trebuie poate mai multa vointa pentru unii (pentru altii putinta). Recunoasc ca nu am putu sa ajung la toate inalnirile, motive subiective si obiective. Insa daca incepem sa decalam de la o saptamana la doua sau la luna, atunci nu cred ca o sa mai reusim sa ne adunam de loc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As prefera mai tarziu, daca se poate... la 18.00 sau 18:30, la aceea ora unii abia ies de la munca; plus se prinde traficul cel mai mare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dragul meu kpax, am propus asta pentru ca vad ca s-a cam dus vointa (sau placerea) de a veni la aceste intilniri DIN INIMA - la o gramada de oameni. Degeaba sintem multi din Bucuresti, daca la fiecare intilnire sintem aceleasi 4-5 masini...

Cum vreti si voi. Propunem o ora mai tarzie, o mai rarim...asteptam si alte pareri.

:occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of dar suparaciosi mai sunteti. Daca vin 4-5 masini care este problema? Oricum eu vin de dragul vostru dar ma agasati cu sauna aia.

Oricum tin sa anunt pe aceasta cale ce nu mai vand becuri/beculete/ledulete si alte obiecte luminoase la intalnire :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

de ce dragule ??...poate era singurul mod pentru unii sa obtina asa ceva, stiau ca vii, te mai intrebau, mai cumparau...

Cum vrei - insa mie acest aspect nu mi se pare un "upgrade" al intilnirilor noastre, ci mai degraba un..."downgrade".

:-*

p.s Iar la sauna nu am mers decit de 3 ori in 2 luni - e mult ?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

si plus la asta la sauna se merge dupa o ora de intalnire. Daca intalnirea e stabilita la 18:00 noi mergeam la sauna la 19:00 ceea ce este egal cu plecarea catrea un oarecarelocal pentru a bea un suc sau a manca ceva, asa dar sauna nu influentiaza cu nimic. problema din punctul meu de vedere consta in dezinteresul fiecaruia sau ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu, desi sunt foarte noua si am fost doar la intalnirea trecuta, mi-ar placea sa vin si in continuare. Pentru mine ora este ok deoarece ies de la munca la 5 si stau aproape, asa ca pot ajunge la cel tarziu 18:30. Din pacate in urmatoarele 3 saptamani nu o sa pot sa mai ajung deoarece am programate examene la fac. in fiecare joi la 17... :'(  Asta e...dar dupa recuperez  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu, desi sunt foarte noua si am fost doar la intalnirea trecuta, mi-ar placea sa vin si in continuare. Pentru mine ora este ok deoarece ies de la munca la 5 si stau aproape, asa ca pot ajunge la cel tarziu 18:30. Din pacate in urmatoarele 3 saptamani nu o sa pot sa mai ajung deoarece am programate examene la fac. in fiecare joi la 17... :'(  Asta e...dar dupa recuperez  ;D

Mergi si la sauna?  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now