BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Off,si tocmai mi-era pofta de o pizza la Daimon...asa,iar trebuie sa mergem in Fabaria..:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off,si tocmai mi-era pofta de o pizza la Daimon...asa,iar trebuie sa mergem in Fabaria..:))

Te-ai lasat de platoashe ?? :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tommytzaaaaaa daca mai zici asa te tai de pe lista de Craciun :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a facut placere sa va cunosc.

Am fost un pic cam abatut dupa ce am stat un pic in s40... Eu ma gandeam sa merg dupa un S/V40 (model '00-'02) in germanica... dar acum am constatat ca nu e de gabaritul meu.  :(

Am facut reale eforturi sa ma extrag din masina lui @BiriV  ;D

Cand o sa avem ocazia sa ne vedem mai mult, vom si sta mai mult de vorba.

Pe curand!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar mie imi pare extrem de rau ca nu am reusit sa te cunosc, si ca nu ai venit mai departe la o pizza in Fabaria :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am dorit si eu sa te intalnesc. Si pe tine si V40-ul... si pizza aia buna  ;)

Din pacate nu am fost singur la bucuresti si a trebuit sa merg sa ridic pe cineva din Lipscani. Eram deja si f obosit. Am plecat de acasa de la 7 dimineata si m-am plimbat prin tot bucurestiul. Am ajuns la 1 acasa.

Ramane pe altadata  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off la naiba l-am pierdut pe ADI :D Vroiam sa dezbatem niste teme de mecanica face 2 face :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma bucur ca am putut merge la Fabaria si sa va cunosc pe toti cei de acolo.

Am reusit sa ajung si eu acasa bine cu babutza :D mea......poate ne mai vedem si cu alte ocaziuni......sper sa ne vedem si saptamana asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

adica, a ajuns la intalnire si o Amazoana???

OAU!

Ce rau imi pare ca nu am vazut-o si eu! ... Imi place atat de mult acel model!

Poate reusesc sa ajung joia asta la intalnire.

Toate cele bune,

Silviu "URSU"

Share this post


Link to post
Share on other sites

joi 6 nov vin si eu .

cred ca la 17.30 e ok, nu ?

sa-mi puna si mie cineva un X unde e locul de intilnire, va rog !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Ursu si Bogdan, tin sa va informez ca ati pierdut ceva distractie de la ultima intalnire de joi ca nu ati mers la Fabaria. Intrebatil pe tommytza sau Matrixxx

@tommytza, Matrixxx mai incercam satfel de intalniri in Bucuresti? Le spunem si celorlalti care este secretul unei intalniri cu reusita :sign10: :wav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

normal...ii acrim intai cu ce au pierdut si pe urma ii luam si pe ei....:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai vin la Fabaria nici daca e Pamela Anderson acolo, nu-mi place deloc carciuma aia si nici mancarea nu e pe gustul meu . Asa ca zic pas.  Putem merge oriunde altundeva dar acolo nu mai merg .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bogdan G

De ce te-ai suparat asa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jupane BG, nu e vorba de Fabaria ci de altceva,unde, intr-adevar,s-ar putea sa fie si Pamela Anderson,sau, ma rog, ceva asemanator.....:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Din pcate eu, m-am mutat pe cealalta parte a Bucurestiului pentru o durata determinata de timp si, din cauza vremii petrecute toata ziua in taficul asta infect, cu parere de rau, nu cred ca ajung nici azi.

:(

Distractie placuta tutror!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ nu baga omu la idei ca nu se stie cum reactioneaza  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reactionat urat evident :D Oricum nu vin cu voi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am mai fost prezent in ultima vreme asa ca nu stiu:se mai tine intalnirea de pa polivalenta?si daca da la ce ora

?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica tot acolo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fac apel pe aceasta cale la revigorarea spiritului care ne-a adus aici...din pacate,in ultima perioada ne strangem din ce in  mai putini...5-6 masini,cu toate ca vad ca pe forum sunt inscrisi zeci de useri din Bucuresti,unii dintre ei chiar foarte febrili in a posta diferite opinii si pareri...doamnelor/domnilor/, veniti ,va rog,in limita timpului liber, nimeni nu e absurd sa ceara prezenta 100% ca la scoala,macar sa ne mai vedem si noi la fata...opinii si pareri, chiar si contradictorii, se pot schimba si la o cafea si un suc, nu doar ascunsi dupa un pseudonim din fata monitorului de acasa sau la serviciu...ora de intalnire este 18,asteptam si pana la 18:30...e iarna,spun asta pentru cei care ajung la ora 19 si nu se gandesc ca pentru ceilalti care au venit de la 18 sa stea o ora in frig intr-o parcare unde bate vantul ca la balamuc ca sa ii astepte este un gest considerabil....daca ne punem de acord o putem organiza direct la un pub ceva ca sa evitam chestiile astea....toate bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu, desi am zis ca o sa vin joia asta...a intervenit ceva si a trebuit sa stau acasa...imi pare rau. Chiar ma intrebam daca saptamana viitoare se tine, avind in vedere ca e Craciunul...

Cu prima ocazie cand se va mai tine, sper ca voi fi prezenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now