BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

A fost foarte frumos ieri, masinutze frumoase si prieteni buni. La cit mai multe ! :hello:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fimear capul de ras ca am avut o groaza de treaba si nu am amai intrat pe forum si iote ce am ratat aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

A RAMAS CEVA STABILIT SE ORGANIZEAZA IN FIECARE JOI ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.volvo-club.ro si citeste matalutza ce-i scris cu roshu acolea sub poze la Noutati ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In fiecare joi, volvox. Te asteptam linga noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Laura Haideti sa fim sinceri pana la capat ...Ati uitat ce era sa ne faca "Spaniolul'?

Share this post


Link to post
Share on other sites

intrebare!!! bai da unde sunt femeile cu volvo?????? ca prin poze nu prea le-am vazut????

eu zic sa facem o campanie puternica.....sa promovam forumul asta si intalnirile din bucuresti de joi...eu promit ca joi o sa fiu acolo.......midnight....in fiecare zi sa stai la semafor la romana... sa imparti fluturase.....si sa ne dai si noua sa le putem in geamuri ...... ce zici tata?

Te coafeaza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Femeile cu VOLVO" faceau poze dragule ;)

Cat despre campanie, ne vedem la Romana in intersectie, sa-ti iau din zbor fluturashul din mana ;D

De coafat ma tund la 2 luni... si las si bacshish ;D Nu ca la spaniol :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa pun si eu pozele ... cam tarziu dar deh am uitat  ;D

post-1287-12877848706958_thumb.jpg

post-1287-12877848710379_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba eu inteleg.....CE E FRUMOS SI LUI DUMNEZEU II PLACE........MASINI VAD IN POZE dar femei..........NU PREA....

PAREREA MEA.....TREBUIE SA LA COMBINAM.....:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

BA I-A SA-MI DAI NISTE STIKERE....ca eu umblu mai toata ziua prin oras....si as putea face niste campanie....sa moara ce am mai scump pe casa daca nu intr-o saptamana nu se mai inscriu in 50 pe forumu asta....

vb serios ba....:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@strikeman-ule tata, ale dreq almanahe pupa-l-ar tata de baiat bun ce e. Stickerele se dau la membri, nu se arunca pe strada doar asa... pune tu manutza si fa niste flyere, sau daca vrei sa dam stickere, pune osu' la treaba, gaseste firma si produ' vreo 100. Pe care le platesti din buzunaru' propriu, cum s-a intamplat cu ceilalti care le-au facut

Si-atunci sa vezi ce-o sa-ti moara tot ce-ai pa casa, cu matzele alea in calduri cu tot ! ;D

Bahtalo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mestere.....facem altfel atunci....propun ca fiecare membru ca cotizeze anual cate 10 ron pt diverse cheltuieli....de genu asta....ce zici ?

Ce almanahe ba???? graba strika treaba....

Share this post


Link to post
Share on other sites

    S-a mai propus cotizatia. Nu e asa de simplu pentru 1200 de oameni... Daca te oferi sa faci cap-coada "operatiunea" nu se impotriveste nimeni... Pacat ca pe forum se vine mai mult cu idei, si mai putin cu "fac eu !!!"

    Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si e asa de greu sa spui de ce e nevoie?

Spune ,si sa vedem ce putem face fiecare...

de la fiecare cate un pic...

e mai mult decat ...nimic...

;D am devenit "poiet")

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Oh well, nu stiu daca este absolut necesar sa spun de ce e nevoie. Cei care pot sa ajute efectiv sunt cei care lucreaza sau au o firma de media. Trebuie un cutter-plotter, hartie autocolanta si multa buna-vointa. A avut-o pentru primele sticker-e b99gmd (cele de interior).   

    Apoi pentru cele de exterior s-a oferit si a dus pana la capat munca electroelef. Repet, ambii au facut munca voluntara si nu si-au recuperat investitia !!! De tricouri si brelocuri nu mai vorbesc...

    Daca cineva crede si doreste sa faca ceva in afara de dat cu parerea intr-o problema care a fost discutata de multe ori, il invitam sa incerce sa ne ajute !

    Sper ca nu am fost inteles gresit, dar romanu' e bun de sfaturi dar mai putin de pus osu' la treaba :)

    Va pup !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@strikeman: am rugamintea de pastra un limbaj adecvat acestui forum. cred ca suntem oameni destul de maturi pentru a ne delimita de anumite limbaje de cartier.

nu am nimic impotriva faptului de a aduce 50 de noi membrii, cu toate ca nu asta este scopul acestui forum, respectiv in a ajunge la numere astronomice ale membrilor. cu tot respectul pentru toti userii, prefer 1000 de useri activi, la obiect, decat 5000 de useri inregistrati care nu fac nimic (posturi, implicare, etc.)

multumesc de intelegere si sa nu o iei personal.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prefer 1000 de useri activi, la obiect, decat 5000 de useri inregistrati care nu fac nimic (posturi, implicare, etc.)

M.

si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da scuze de limbaj....eram euforic...eu zic ca ar trebui sa ne organizam pe regiuni si asfel cotizatia devine din ce in ce mai usoara.

Legat de inactivi.....si acum avem o gramade de inactivi si asta nu putem sti cati or sa fie activi din cei noi.....nu putem decat sa speram ca va fi bine...

TOT CE CONTEAZA DUPA PAREREA MEA E SA STIE MAI TOTI UTILIZATORII VOLVO DE ACEST FORUM!!!!

DE CE ? PT CA SI EI POATE AU NEVOIE DE AJUTOR, IDEI NOI, SFATURI SI NOI AFLAM EXPERIENTELE LOR CU ACEASTA MASINA....

p.s.

Unora le mai creste businessu....

:))  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

era sa uit ......alo NEA PRUTEANU? .....ia vezi cate greseli de ortografie am mai facut....

Share this post


Link to post
Share on other sites

zic si eu ca shpeedy: ia-ne mai usurel strikeman dragutza ca poate nu toti suntem de-o varsta si de-un leat

nu era vorba de greseli de ortografie ci de apelative de genul alo, bai , nea etc....

nu te simti ofensat si hai sa comunicam normal si civilizat ca suntem in stare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si altii pot afla de forumul asta cum am aflat si eu, cauti pe net.

Iar de inactivitatea unora , si a mea, e discutabil.

Cel putin eu sunt inactiv din punct de vedere a mesajelor pe care le scriu, dar forumul il verificla fiecare ora (cel putin cat is la job).

Daca nu am nimic folositor de zis, pt. ce sa scriu aiureli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

inactivitatea de care vorbeam este a celora care se inregistreaza azi, intra o saptamana si apoi nimic...

nu cred ca chiar nu ai ce sa citesti pe acest forum. nici eu nu am timpul necesar de a intra sau posta tot timpul (unii dintre voi stiu ca este o problema mai veche :D ), dar supraveghez indeaproape...

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De data asta nu avem poze cu masini  ;D

post-541-12877848741687_thumb.jpg

post-541-12877848742982_thumb.jpg

post-541-12877848744009_thumb.jpg

post-541-1287784874518_thumb.jpg

post-541-1287784874615_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, am lamurit si misterul artificiilor de aseara. A fost Ziua Internationala a Pirotehnistilor.

Pe saptamana viitoare  :wav:

post-541-12877848747147_thumb.jpg

post-541-12877848748151_thumb.jpg

post-541-1287784874916_thumb.jpg

post-541-1287784875016_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now