BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

... trebuie sa citez pe cineva: â€Life could be a dream...† :wave:

...a fost ca o mica intermediara joi seara la Vadim, cu tot cu cina festiva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rant::crybaby: am fost prins la servici am scapat la 12 noaptea ...............urmeaza demisia, daca mai ratez asa ceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

avem si in seara asta un gratarel programat...aviz amatorilor...va sfatuiesc sa va prezentati pana in ora 19 ca atunci se pleaca la mancat si baut....!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu daca ma simt bine, vin la intalnire, dar gratarul il sar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar daca e  C U P R A.................  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa inceapa team building-ul pt V. Dornei!  ;D

Maine seara venim si noi. avx & Pilgrim  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi sa nu te imbolnavesti de la atatea energizante :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca vrea sa vina in zbor, pana la vatra dornei :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ploaia asta de azi cred ca i-a speriat pe multi - de aceea am fost doar o mana de oameni. Poate cind o fi soare, parfum de iasomie in aer si privighetori in copacii din parcarea de la Polivalenta vom fi mai multi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haide bre ca fu mijto, am facut si o ora de "conta", ce dor imi era :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateva poze  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moama cat de incapator e VOLVO :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu pe la ora aia eram intre brancoveanu si rahova. Era jale!!! Peste tot numai apa de mi-era frik sa nu intre in masina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claudette

Erai precum nevasta mesterului Manole, ploua, ningea, ea venea la Manole....dar se pare ca pana la urma te-a rapus vremea. :toothy2:

Si eu, cand am vazut ce era afara.....de la mine cred ca faceam cateva ore pana la Polivalenta. :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu,nu...am castigat lupta cu vremea!  Macar atat...

Erau doua dacii care deja nu mai faceau fata, le impingeau proprietarii, oamenii iesisera sa dea cu matura apa din curti si un taxi, exact cum faci dreapta de pe alunisului pe ferentari, era in diagonala pe sosea, adik era o groapa mare pe strada si normal cu marea aia de apa nu se vedea nimic si saracu intrase in groapa...cam nasol...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe Ana ar trebui s-o cheme Laura (daca nu in manualele scolare, macar in manualele de service Volvo ;D ), fiindca ea chiar a venit pe jos prin ploaia aia tocmai de-acolo de unde si-a lasat masina!.. Dar adevaratii eroi nu apar in poze,..:P ..si a scapat si nezidita, cred ca sunt unii mesteri care ar vrea sa se darame Daimonu!.. ;D:P

Si da, bre domnu' Bogdan, e masina incapatoare, dar v-a ramas deschis recordul la clasa brec..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca joia asta o sa fie frumos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baietii am citit printr-un topic pe aici pe undeva ca in fiecare joi seara dupa ora 18.00 pe la Polivalenta??

si daca primiti la intalnirile voastre si membrii mai noi  :P :P :P :bounce:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca matale ai citit AICI despre intalnirea celor din Bucuresti; nu cred ca era nevoie sa deschizi alt subiect .....dar daca tot l-ai deschis .... raspunsul este DA in fiecare joi incepand cu ora 18 cine vrea sa vina e liber sa o faca .... nu avem greturi fatza de userii noi ...din contra ne bucura participarea intr-un numar cat mai mare si cu atat mai mult daca sunt si useri noi .

Singura conditie este 1 Red Bull la Danyx  ;) ( si ai grija ca mai sunt si fake-uri p'acolo .....sa nu ai incredere in ei .....ai recunosti simplu ....ei accepta si, shot....rienergy.....energy drink ...etc  ;D )

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now