Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nk_12321

O vand (Volvo 850 glt)

15 posts in this topic

Volvo 850 Glt. Berlina 4 usi

A.F. - 1994

Motor - 5 cilindri

Cilindree - 2435 c.c.

Carburant - Benzina.

Putere motor - 125 Kw (170 CP)

Viteza maxima - 215 km/h

Km parcursi - 140 000 km

Vopse - verde metalizat (originala)

Inmatriculata Romania; ABS; SIPS; Revizia tehnica 07.2009; oglinzi electrice incalzite; banchete fata incalzite; CD+radiocasetofon original (antena electrica); clima automata dubla; senzor temperatura exterioara; cotiere fata+spate; 4+1 jante aliaj; alarma Volvo; Plati la zi si acte in regula; Carte si istorie servis; Stare perfecta de functionare; Pret 5000 Euro negociabil.

Contact: 0726435049 / 0727236397 e-mail nk_12321@yahoo.com

post-96-1287784782826_thumb.jpg

post-96-12877847828935_thumb.jpg

post-96-12877847829633_thumb.jpg

post-96-12877847830502_thumb.jpg

post-96-12877847831137_thumb.jpg

post-96-1287784782826_thumb.jpg

post-96-12877847828935_thumb.jpg

post-96-12877847829633_thumb.jpg

post-96-12877847830502_thumb.jpg

post-96-12877847831137_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vi se pare umflat pretul asta...... pt ca este negociabil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pret nou 4700 ;);D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

of, nk...si tu iti vinzi bijuteria...O sa fie din ce in ce mai putine 850-uri la intalniri... :(

Bafta la vanzare,daca asa ai ales tu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Materixxx ma faci sa plang :'( :'( :'( da am in plan sa iau ceva mai noutz ::) ::)::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoasa "rabla"......pacat de ea....adica o vinzi!?....hm, sper sa ajunga tot pe mana cuiva care stie sa deguste un vin bun.........pacat ca la final lucrurile se reduc la bani...adica sa nu ma intelegi gresit, vorbesc strict d.p.d.v fan nebun volvo 850 ce sunt......sunt de parere ca asa o bijuterie (un adevarat volvo) nu merita sa fie vandut.....pacat ca nu ne permitem sa ni le facem cadou celor care stiu ce inseamna volvo dar inca nu i-si permit una.....oricum daca te razgandesti si nu ai cui sa i-l faci cadou spune-mi, eu stiu pe cineva.....alexuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :smileinbox:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa ca promit sa aleg cumparatorul foarte atenta.... adica o sa dea un examen (subiecte: istoria Volvo; principii Volvo; Tehnici Volvo si sigur Sigurantza la bordul unui Volvo)... deci tot volvist trebuie sa fie :D::):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

bafta la vanzare....pacat totusi ca o instrainezi....eu unul,dupa ce imi alt Volvo mai nou, o sa il bag pe al meu in vaselina ca sa vada si nepotii mei peste 30 de ani cum se faceau masini odata...sper sa o ia si la prima cheie atunci... :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

pacat ca nu ne permitem sa ni le facem cadou celor care stiu ce inseamna volvo dar inca nu i-si permit una.....oricum daca te razgandesti si nu ai cui sa i-l faci cadou spune-mi, eu stiu pe cineva.....alexuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :smileinbox:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa este noi romanii nu o ducem asha bine in cat sa dam cadouri mashini..... bine... sunt cateva exceptziii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretz proaspat 3850 :D.... mama ce reducere am facut ::):D zici ca vine moshu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

F faina masina ai. Daca nu eram atat de indragostit de 440-ul meu, iti faceam o oferta. Ma mir ca vrei sa te desparti de el. Eu l-as tine si numai ptr plimbari de placere... duminica de exemplu, sa merg la biserica  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu masina asta din trafic  ;D Foarte frumoasa, de fiecare data intorc capul dupa ea  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc tuturor... budulan cand o mai vezi fa din "ochi" sa ne cunoastem si noi ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMI PLACE F. MULT CUM ARATA.......DACA MAI E VALABIL ANUNTUL , AS VREA SA TE SUN.

Share this post


Link to post
Share on other sites