Sign in to follow this  
Followers 0
molia

Recomandari modele baterii pt V50 1.6d2 drive e

6 posts in this topic

Buna ziua.Ma intereseaza si pe mine daca se poate sa-mi recomandati niste baterii/producatori/model(atat bateria normala cat si cea de la Start-Stop) pentru Volvo V50 1.6 d2 drive e.Sa merg la sigur sa cumpar avand in vedere ca am citit ca sunt probleme cu dimensiunile(adica trebuie sa stii exact ce sa cumperi) iar la cea de Start-Stop nici macar nu stiu unde se afla dar stiu ca exista ca deja masina nu se mai opreste iar la tester dadea low voltage.

Multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Era promotie la Primus acum ceva timp, incearca la ei, vezi pretul, macar sa ai un termen de comparatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma interesa mai ales ce capacitate de baterie si dimensiuni are, dupa care ma interesa pretul exact ca e cale lunga pana la primus auto si mai repede ajung la alt centru de baterii care este in oras decat sa merg la Primus, doar daca stiu ca pretul justifica drumul as merge acolo iar pe site la primus nu dau nici un pret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai cod pe baterie . Trebuie sa iei exact după codul ala . Mai simplu nici ca se poate . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai parca scrie Bucuresti la tine, Primus e lipit de Bucuresti si mai mult ca sigur stiu ce baterii ai nevoie, presupun ca au si din alea pe care scrie Volvo de tin nspe ani, parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cumpara OE Volvo dupa codul bateriei tale si nu ti mai bati capul cu probleme legate de capacitate si dimensiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0