strikeman

PROPUNERE

23 posts in this topic

Dragii mosului,

iata ce va propun eu pt ca suntem atat de multi si intalnirile noastre sunt rare, ma gandeam ca la nick sau la descriere sa ne punem numarul de la masina ca poate ne mai vedem prin trafic si stim care suntem ...

p.s nu v-a ganditi ca o sa tipam pe la semafoare....ba gheorghe ce faci ba!!!!!!!!

ce ziceti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideea e buna,pentru cei ce au masini...  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, eu nu am inca, dar o sa port tricoul daca se mai dau :D, ca nu am mai vazut activitate pe topic-ul acela

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda......... ma refeream la cine vrea si poate.....eu unul sunt din bucuresti....si kiar si asa daca  te-as vedea pe vreun drum o sa te salut oricum......na ca m-am facut si poet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu il am de mult ca nick name...nu e o idee rea.Iar de politisti ..stati linistiti deabia citesc un proces verbal...iar ca sa se logheze pe un forum si sa citeasca cred ca trebuie vreo 5-6...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti, eu nu mai scriu NIMIC rau de politisti, tocmai am un prieten politist!! ...si e aici pe forum.           

 Dar voi ati ´´pus-o´´!!  ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tin sa precizez ca masina mea a fost furata si a participat la 10 jafuri de banci.....sa ma prinda daca poate...:)) ;D ;D ;D ;D ;D8) 8) 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai baieti fiecare are ceva de ascuns...chiar daca asta se numeste ca lucreaza la ...cum zic ei "ministerul de interne"  :dreams: Dar nu inteleg de ce ar fi un secret asta? E si politistul om ca toti oamenii care are un serviciu.Ca din 100 de ei 50 iau spaga , sint cretini sau fac exces de zel asta e alta problema ca de alfel in toate meseriile.Nu m-as simti jignit sa se vorbeasca urit de colegii mei daca as sti ca e si adevarat. Toate padurile au si uscaturi...Dar noi aici vorbim DOAR de cei de la circulatie...care se viseaza cel putin 007...si se roaga sa fuga unul de la locul accidentului sa aibe si ei posibilitatea sa-i dea in gura la Logan..si daca se poate sa-l si puste pe infractor.Va dati seama  ca ar vui tot satul?  Ar bea si martini shake dar tot uita cum sa ceara.... :smile:                   

Share this post


Link to post
Share on other sites

si stikerul din geam e bun :)

yo unu am salutat de fiecare data cand l-am vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baaa ce am zis eu si ce scrieti voi aici.....lasati politistii ca si ei "e" oameni si gura lor sa mance ceva...eu am propus altceva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello strikeman! I'v just done!  ;)

Happy? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Looool, era o gluma nu asteptam explicatii  ;D Dar daca ai poze pune-le aici  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off Doamne!

O idee buna ajunge sa fie interpretata in fel si chip. alexb = Alexandru Baloi, de profesie medic iar numarul de inmatriculare este PH 09 GWZ.

Tineti minte ca din intoleranta se zamislesc  cele mai crunte fapte. Razboaiele religioase au adus cele mai multe victime de-alungul timpului.

Cine suntem noi sa judecam?

Haideti sa incercam sa intelelgem si daca nu putem, atunci macar sa acceptam.

Luati-l ca pe un apel la reconciliere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alexb e prieten cu doctorul "Ciomu" si isi are originea in "Retezat"  ;D  :kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dr.Ciomu e profu' meu ...  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

app. de Ciomu' ,la Lp-ul de la anatomie(cadavre) ne preda d-l dr. X organele genitale masculine,la un moment dat oprindu-se brusc,ne zice un banc:

Stiti de ce i-a taiat dr. Ciomu' penisul ,pacientului respectiv?

    ...Dr. Ciomu catre anestezist: "Ba ,asta ce-o dat?"  ...

    ...Anestezistul: OOOOOOO,poooolaaaaa !!!

Dr.Ciomu' : Ahaaaaa,no hai so facem jumi/juma ... !!!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toata stima d-lor doctori ( viitori doctori) .Este normal voua sa nu va fie frica de politisti..poate va ajung pe masa si la final mai ramin piese.. :smile: Dar multi nu stiu de gluma sau inteleg gresit ...cinste lor ca o sa faca suta de ani.

  fgh= Faur George  HD-06-FGH de profesie electronist.M-as bucura daca cineva de pe forum care trece prin Deva sa sune sa bem o cafea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ID-ul meu pe forum e o combinatie intre masina ce o detin si nr de inmatriculare. Adica am un V40 tdi (verde) cu nr SV-73-REB.

Deci daca vreun forumist ma vede pe sosea ma poate recunoaste usor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now