iulirx

upgrade power S60

31 posts in this topic

Io cred ca tu ai condus Gallardo (vezi ca daca esti nervos si te aprinzi gresesti tastele si scrii tampenii  ;) ) . Da' intrebarea mea e urmatoarea? Era dizel sau pe gpl? Ca tu nu faci in postul tau decat sa sustii benzinarele  ;D

Nu te mai aprinde asa, ca aici e un forum, isi dau si oamenii cu parerea, sau crezi ca numai un sofer de volvo dizel e cam ca Sebastien Loeb?  ;);D

Share this post


Link to post
Share on other sites

iurlix, poate ma iei si pe mine o tura cu bijuteria ta, ca nu m-am urcat niciodata intru-un d5 cu 480 Nm cuplu. Poate la intalnirea nationala, pe acolo pe undeva. Ce zici ? Sint foarte curios cum se simt reprizele.  :beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca s-a vazut, nu ?

si era , asa cum ai vazut, fara power box....

CINE PUNE FORTA PE ASFALT MERGE MAI REPEDE.....NU ?

pentru TOTI posesorii de S60R si T5:

pot sa demonstrez pe strada ca bat aceste masini pe 400m, 1000m, pina la 250 km/h, 20-200, 80-120, etc.

in ORICE situatie !!!

EXCEPTIE : de la 200 km/h la maxim ma bat amindoua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca ma vizeaza si pe mine (eu sunt cu R), cand si unde vrei tu, pe 400, 1000, 500, 1100 sau ce distanta iti convine tie. ;D

daca te referi la t5, atunci mai bine modifica postul.

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

catre emi-act :

si la tine ma refer !

te astept !

singura rugaminte : dupa cursa ,tu spui care e rezultatul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acest thread incepe, din pacate, sa semene cu forumul BMW (dushmanii-mi poarta pica, da' n-au valoarea mea)

Da-o'n pisici, asta e forum Volvo, nu manelo-BMW, Audi VW s.a.m.d. si nu jignim pe nimeni cu expresii de genul "dizel".

Daca avem ceva de spus hai sa fim eleganti.

Thread closed !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.