iulirx

PLOIESTI

7 posts in this topic

haideti sa haidem....

noi, din ploiesti , nu facem si noi o intilnire saptaminala...?

vad o groaza de volvo in ploiesti, hai sa ne intilnim.

de exemplu la ora 18.00 la sala sporturilor...  ,  vineri  ??

(e si bere si suc si loc, acolo)

astept propuneri, sau mai bine, asteptam propuneri.

io am sa fiu acolo vineri 13/iunie (de la 18.00 la 18.25 daca nu vine nimeni.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Colegu` ramasese sa-mi dai un PM cand te intorci in tara adica in jur de 5 iunie. E bine si asa numai ca e putin cam din scurt si eu am ceva planificat pentru vineri dupaamiaza. Daca s-ar putea muta intalnirea sambata ar fi perfect pentru mine. La ora 16 - 17 - 18.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai sa bag si eu un spam (vb unui coleg de pe forum). Am vorbit cu iulirx si intalnirea ramane pentru sambata la ora 17 in fata la Sala Sporturilor. Aviz amatorilor ;)

Veniti fratilor, care mai sunteti de prin Ploiesti, ca speranta mai e doar in intalniri microregionale.

Sa nu fim in stare sa organizam o intalnire nationala? Club am vazut ca nu suntem in stare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ....interesanta rasturnare de situatie....dar oricum ar fi ,sunt de acord sa ne mobilizam si sa ne organizam aici pe plan local ...si intalnirile astea sa devina regulate ...Poate pana la urma Alexb, ne apucam noi de treaba si ducem mai departe ceea ce altii sau tot impins unii pe altii sa o faca...Sau interese colaterale....sau lehamite....dar dragostea pentru volvo ramane si cred ca putem sa organizam o nationala ...ce zici???

  MihailCostin

Share this post


Link to post
Share on other sites

alexb, te rog mult, nu mai spune ca nu se face clubul pentru ca "nu sintem in stare", crede-ma, e mai complicat decit atit.

Iar intalnirea multinationala este deschisa propunerilor, veniti cu propuneri concrete (loc cazare, masa, preturi, locatii, etc) si se va face. Bucurestiul nu mai propune intalnirea nationala anul asta, vrem sa vedem mai multa implicare si din tara. Nu se pune problema de a nu fi in stare. Se propune, se voteaza, se alege si gata.  ;)

So, la treaba  ;)

P.s Postati la rubrica de intalniri, acolo unde trebuie - pentru nationala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intalnirea de la Ploiesti. Ma apuca rasul. Am convenit telefonic ca intalnirea sa aiba loc la ora 17 in fata la Sala Sporturilor. Concluzia: am asteptat de la ora 17 la 17.25, dupa care am plecat. Nu are nici cea mai mica importanta de ce nu au venit ceilalti doi colegi cu care stabilisem intalnirea cu o zi inainte.

@mihaicostin3: cum ramane cu implicarea pe plan local?

@matrix: poate nu-mi dau eu seama de ce nu se face clubul fiind ceva mai retardat, sau poate stii tu mai multe lucruri pe care nu le cunosc eu. Consideri ca cei din Bucuresti s-au implicat prea mult si ai propus sa se implice si ceilalti, poftim rezultatul, am organizat o intalnire trei oameni si am stat singur 25 de minute.

Pana la proba contrarie costat ca prea multa disponibilitate strica si raman la parerea mea ca nu s-a facut clubul in primul rand datorita delasarii, iar despre intalnirea nationala... nicio sansa. La stadiul declarativ toti avem idei marete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Mi-am facut autocritica si  recunosc si aici ca nu am putut ajunge la intalnire...motivele asa cum bine zice Alexb ..nu-si mai au rostul..Scuzele mele Alexb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now