Guest ozzy_69

Copiere you tube

15 posts in this topic

Sal. Am inteles ca ar fi un program cu care descarci/copiezi filmuletzele de pe you tube. Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator. Merci anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.pimpfish.com/download.html 

Mai exista si un site, dar nu-l mai stiu acum (am la serviciu) unde introduci doar link-ul respectivului filmultet si il poti downloada pe hardul tau. Revin cand il aflu daca nu este cineva care sa-l posteze intre timp. Toate bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai simplu si de incredere este Real player.

Eu folosesc varianta free si imi apare la orice filmulet indiferent de sit, optiunea sa il downladez.

Pentru asta, scoateti pur si simplu de pe homepage-ul real player, versiunea free si daca nu se seteaza automat, verificati in tools/preferences/download&recording, optiunea "enable web downloading & recording".

Eu l-am instalat pe mai multe comp, cu diferite configuratii si s.o. si merge brici.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci mult. Eu de fapt vreau sa iau videoclipuri de pe un site de muzica american. Sunt curios sa vad daca pierd din calitate. Oricum, raman dator ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De obicei salvarea se face fara recompresie, deci calitatea initiala de obicei se pastreaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu flash player nu descarca decat adresa iar cu tubely pot lua numai de pe youtube. Mai stiti si alte modalitati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zi adresa de pe care vrei sa iei clipurile sa ma uit sa vad care din cele pe care le stiu merg !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, vad ca au facut un embed mai smecher pt a preveni descarcarea dar o sa ma interesez sa vad

Share this post


Link to post
Share on other sites

incearca tube hunter .........eu am luat de pe multe steuri cu el de ex de pe antena 1 ..... si cu super rezultate , cred ca il gasesti pe www.ForumRomaniaInedit.Tk ........... incearca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hopa, hopa, ce s-a intamplat ca vad ca mai toti isi schimba player-ul, si MetaCafe au inceput sa isi schimbe player-ul in mod mai siretlic pt a preveni download-ul, doar ca e doar o chestiune de timp pana se actualizeaza si "downloaderele"  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now