Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Vlv00

Specials

24 posts in this topic

Nu stiu cine esti si ce doresti dar pe pagina pe care ai recomandat-o nu e volvo.

Aici lumea tine la masina pe care o au, care este VOLVO.

Unii chiar prefera modele f vechi in locul uneia "moderne"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totusi e bine de stiut! Eu am trimis link-ul la doi prieteni, care vor sa-si cumpere masini noi, cu ceva reducere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai asa recomand si eu.

http://www.autosor.ro/

Chair ma gandeam sa apelez la ei: in afara de preturile bune, sunt multe masina cu taxa de prima inmatriculare achitata* si plus ca ofera 1 an garantie la masina vanduta.

Nu stiu cum sta treaba in realitate dar merita sapat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offf, offf...orgoliul nostru masculin... Am trimis la 2 prieteni link-ul, dar cred, ca se descurcau si fara ofertele de pe link!! Ce mai pot face acum???  ;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cine esti si ce doresti dar pe pagina pe care ai recomandat-o nu e volvo.

Aici lumea tine la masina pe care o au, care este VOLVO.

Unii chiar prefera modele f vechi in locul uneia "moderne"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvo nu are oferte tentante la autoturismele noi. Cu toate ca produce aceleasi modele de vreo 8 ani, fara imbunatatiri majore la motorizare sau aspect... nu vine cu preturi promotionale. Aviz reprezentantelor, care spre deosebire de alte marci, sunt foarte zgarcite. Oricat de mult as iubi Volvo, nu pot sa nu tin seama de acest aspect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volvo nu are oferte tentante la autoturismele noi. Cu toate ca produce aceleasi modele de vreo 8 ani, fara imbunatatiri majore la motorizare sau aspect... nu vine cu preturi promotionale. Aviz reprezentantelor, care spre deosebire de alte marci, sunt foarte zgarcite. Oricat de mult as iubi Volvo, nu pot sa nu tin seama de acest aspect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In perioada asta se desfasoara o promotie la Volvo: 10% discount la reparatii plus o verificare gratuita... si iti mai dau si un fel de card.

Asta ca ati adus vorba de oferte...  ;)

Salutari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tin sa va contrazic apropos de reprezentante. Am luat un C30 de 2 saptamani cu 700 eu + TVA dealer discount pe langa oferta din reclama. Am economisit in total vreo 3000 euro la pretul cu toate taxele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tin sa va contrazic apropos de reprezentante. Am luat un C30 de 2 saptamani cu 700 eu + TVA dealer discount pe langa oferta din reclama. Am economisit in total vreo 3000 euro la pretul cu toate taxele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La verificare ce iti spun? Cat lichid de spalat parbrizul ai in rezervor? Sunt rautacios dar nu prea am incredere in promotii de acest gen. Evident ca te scot cu ceva stricat pt. a schimba la ei sau in alt service autorizat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In perioada asta se desfasoara o promotie la Volvo: 10% discount la reparatii plus o verificare gratuita... si iti mai dau si un fel de card.

Asta ca ati adus vorba de oferte...  ;)

Salutari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mah, baieti, de ce vorbiti neinformati?

Daca nici acum Volvo nu are campanii de vanzari....

Deci:

C30 City - avantaj client 1,300 Euro

C30 Dynamic - avantaj client 2,500 Euro

S40 - discount 8 % (stoc sau comanda noua) - ceea ce-l duce in 15,650 Euro + TVA

S60 Edition - pachet in valoare de 4,200 Euro + TVA (jante 17", piele, bi-xenon, scaune fata incalzite, etc) - iti iei un S60 D (126 CP) la 23,600 Euro + TVA

Abia s-a incheiat campania pe XC90 cu 3,070 Euro discount

Tot nu-i bine?

Campania pe Service: 10% discount la reparatii plus o verificare gratuita. Ti se spune cum sta masina ta fara sa te coste nimic. Stim, nu-i mult. Era mai bine sa nu fie nimic?

Hai, carcotiti acum  ;D

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

23842 euro a fost pretul cu tva, insa masina pe langa pachetul dynamic mai are ceva dotari. Fara reduceri in total ma ajungea cam pe la 26500-26800 din cate am calculat. Oricum oferta e buna.

S 60 edition e tentant, insa nu mai am bani. Am auzit din surse oficiale ca se va scoate din fabricatie modelul actual in 2009. PACAT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Godfather

si la S80 T6 nicio reducere,nimic...?..macar un 500 de euroi sa stiu ca fac si eu un gheseft....:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tommytza

Pai...te-ai hotarat tu sa iei masinia si ai plecat de la mine fara o atentie?  ;D

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites
:))....glumeam,cand voi fi hotarat pe treaba,te caut si vedem ...toate bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am impresia ca oferta pentru diplomati si personal militar este de mult timp la Volvo.

Gresesc ??

Share this post


Link to post
Share on other sites