Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

xxlcenter

Huse auto personalizate

50 posts in this topic

SC XXL CENTER SRL comercializeaza huse auto de cea mai buna calitate facute la comanda pentru fiecare tip de masina. In curand si pentru Dacia Logan.5 ani garantie. Husele se pot confectiona din material textil, piele , RS si sunt materiale originale grup VW-Audi, certificate TUV Prufung SUD si ISO 9001. Pentru mai multe informatii vizitati site-ul www.husa-auto.ro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate veniti si cu o oferta de preturi, nu doar cu reclama !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiind un forum VOLVO, chiar nu cred ca ne intereseaza accentul pe husele de Logan, no offence... Asteptam niste poze cu husele pentru scaunele de Volvo, si in special cu decupaturile pentru airbag-urile laterale din scaune.

Multumim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar sambata ma uitam pe situl vostru.

Imi place cum arata ale voastre si mie chiar mi-ar trebui niste huse.

Ai putea sa ne dai un exemplu de pret, sa spunem pentru... un Volvo 440 din '96, culoare albastre cu negru  ;D

Multumim anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I-am spus si eu sotiei ca o remarca/idee si mi-a comunicat ca daca pun huse pe scaunele din masina pot sa dorm in boxa ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar ai huse sa te invelesti  ;D .. nu de alta dar sa nu te traga curentul pe sub usa  :bgsok:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam scump sa dorm in boxa invelit cu huse croite pt. Volvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pot pune. Din piele sau cum doresti.

Baietii astia cu reclama par capabili dar vad ca nu raspunde nimeni.  ;)

E deja Hit&Run.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Victor, stia ta e o femeie dintr-o bucata  ;D Felicitari

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Va mentionez ca lucram cu o fabrica din Slovacia, care asigura tapiteriile originale pentru grupul VW-Audi, si materialele sunt materiale din care se fac si tapiteriile pentru acest concern. Sunt materiale fixe care nu se intind deloc in timp, diferenta intre acestea si tapiteria originala a masinii fiind insesizabila. In ceea ce priveste airbag-ul, va mentionez ca husele sunt cusute cu o ata speciala care se rupe in cazul declansarii lui, fapt datorita caruia husele au obtinut certificatul de calitate TUV Prufung SUD din Germania. In ceea ce priveste preturile, acestea au stransa legatura cu materialul pe care il alegeti. Momentan executam huse numai pentru FH 12, S80 si V40. Daca exista comenzi ferme in numar de peste 5, ale membrilor forumului acordam si discount. Preturile incep pentru materialul textil de la 181 EUR+TVA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aproape 800ron un set de huse ???

Din pacate traim in Romania si salariile sunt cum sunt. Mie unul mi se par ff scumpe. Mai bine le invelesc in folie de plastic asa cum invelesc altii telecomenzile ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e toata din piele,dar cu cate solutii de curatat exista,parca nu merita 180+ + =?, multumim pentru oferta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati ignorat pur si simplu textul pe care l-am scris in ultimul reply. Pretul este asa de ridicat intrucat nu lucram cu materiale made in china. Husele pe care le vedeti in magazine gen Metro , Carrefour, Selgros s.a.m.d. sunt huse ieftine datorita calitatii slabe a materialului. Rog de acum inainte numai pe cei cu adevarat interesati de huse calitate premium sa posteze aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze pentru impertinenta de a emite o parere asupra ofertei tale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu se gaseste un croitor sa le dea peste nas astora??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie chiar imi par de calitate husele de la xxlcenter. Preturile nu le comentez... fiecare isi cunoaste marfa.

E mai dragut sa pastrezi masina cu textura ei originala... dar cum croitori nu prea se gasesc...

Am intrebat intr-un loc, cat ar costa sa imi refaca scaunele si m-am lasat pagubas.

Sunt si eu interesat de informatii legate de refacerea scaunelor. Daca aflati ceva, sunt numai urechi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferta promotionala pentru membrii volvo-club!!!

Oferta este valabila in perioada 9 februarie 2009- 9 martie 2009.

Urmatoarele materiale intra in aceasta oferta promotionala:

1. Autotextil Black, Autotextil Fashion, Autotextil Fashion Nimbus - materiale de exterior

2. Decent Red, Decent Camel, Decent Black, Piano Black, Andy Blue, Lotus Black, Twist Antracit, Sprint Antracit, Hard, Bambo Antracit, Bambo Camel si RS Design Gray - materiale de interior

Pretul de lista pentru o astfel de combinatie este in mod normal cuprins intre 181 EUR+TVA si 272 EUR+TVA.

Pentru detalii suplimentare, privind pretul asteptam o cerere de oferta pe mail, alaturi de numarul de telefon.

Oferta promotionala este oferita doar de sediul central din Tg-Mures.

post-1644-12877855845515_thumb.jpg

post-1644-12877855847846_thumb.jpg

post-1644-12877855845515_thumb.jpg

post-1644-12877855847846_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt deosebite produsele lor, eu mi-am pus pe masina, am riscat deoarece nu stiam mai nimic cand le-am comandat, adica nu vazusem live ca sa zic asa, insa nu am regretat. Sunt scumpe dar daca sunt montate ca la carte arata ca o tapiterie originala. Nu are rost sa comparati cu ce e in magazine este alt produs, alta calitate, alta conceptie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt in Bucuresti. As fi interesat de produse si am vazut pe site ca sunt si cateva reprezentante prin Bucuresti. Mai sunt de actualitate aceste reprezentante, se face la ele si montajul sau doar le vand? vreu mai multe detalii pentru a putea da drumul la o oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt in Bucuresti. As fi interesat de produse si am vazut pe site ca sunt si cateva reprezentante prin Bucuresti. Mai sunt de actualitate aceste reprezentante, se face la ele si montajul sau doar le vand? vreu mai multe detalii pentru a putea da drumul la o oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferta promotionala pentru membrii volvo-club!!!

Oferta este valabila in limita stocului de materiale.

Urmatoarele materiale intra in aceasta oferta promotionala:

1. Autotextil Black, Autotextil Fashion, Autotextil Fashion Nimbus - materiale de exterior

2. Decent Red, Decent Camel, Decent Black, Piano Black, Andy Blue, Lotus Black, Twist Antracit, Sprint Antracit, Hard, Bambo Antracit, Bambo Camel si RS Design Gray - materiale de interior

Pretul de lista pentru o astfel de combinatie este in mod normal cuprins intre 181 EUR+TVA si 272 EUR+TVA.

Pentru detalii suplimentare, privind pretul asteptam o cerere de oferta pe mail, alaturi de numarul de telefon.

Oferta promotionala este desfasurata la nivel national.

post-1644-12877856877492_thumb.jpg

post-1644-12877856878414_thumb.jpg

post-1644-12877856879237_thumb.jpg

post-1644-12877856877492_thumb.jpg

post-1644-12877856878414_thumb.jpg

post-1644-12877856879237_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Executam si imbracari ale fetelor de usi cu material Autotextil sau Leather Look pentru doritorii care sunt interesati si de aceasta optiune. Preturile sunt urmatoarele:

1. Material Autotextil/ 4 fete de usi: 178 RON, TVA inclus

2. Material Leather Look/ 4 fete de usi: 238 RON, TVA inclus

Pentru cei care vor sa isi imbrace schimbatorul in material Leather Look, pretul este 150 RON, TVA inclus.

Pentru cei care doresc sa isi imbrace maneta franei de mana cu material Leather Look, pretul este de 150 RON, TVA inclus

Preturilor de mai sus li se aplica discount-ul de 5% pentru membrii volvo-club.

Pentru a beneficia de optiunile de mai sus, va rog sa ma contactati pentru a va programa la un montaj la Tg-Mures (sediul central unde putem executa aceste operatiuni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Executam si imbracari ale fetelor de usi cu material Autotextil sau Leather Look pentru doritorii care sunt interesati si de aceasta optiune. Preturile sunt urmatoarele:

1. Material Autotextil/ 4 fete de usi: 178 RON, TVA inclus

2. Material Leather Look/ 4 fete de usi: 238 RON, TVA inclus

Pentru cei care vor sa isi imbrace schimbatorul in material Leather Look, pretul este 150 RON, TVA inclus.

Pentru cei care doresc sa isi imbrace maneta franei de mana cu material Leather Look, pretul este de 150 RON, TVA inclus

Preturilor de mai sus li se aplica discount-ul de 5% pentru membrii volvo-club.

Pentru a beneficia de optiunile de mai sus, va rog sa ma contactati pentru a va programa la un montaj la Tg-Mures (sediul central unde putem executa aceste operatiuni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce anume (ce parte) se imbraca din fata de usa?

Aveti cumva un desen sau poza?

Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites