Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

xxlcenter

Huse auto personalizate

50 posts in this topic

Nu imi dau seama cum vine asta.  :P

La mine e "material" peste tot, mai putin pe maner si ce mai e pe acolo... Piele si stofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu imi dau seama cum vine asta.  :P

La mine e "material" peste tot, mai putin pe maner si ce mai e pe acolo... Piele si stofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei care doresc cataloage cu diferite variante de combinatii de materiale, cataloage care contin 100 poze acestea sunt gratuite.

Pentru cei care doresc mostre de materiale, acestea sunt la randul lor gratuite.

Rog doritorii sa ma contacteze prin PM, telefon sau mail pentru a ne furniza adresa de livrare.

Taxa de curierat se plateste de catre destinatar, si este aproximativ 15 lei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma intereseaza pentru S40 din 2002 huse dynamic blue, combinatia 3 (rs design blue, alcantara silver, leather look silver).

Vreau un pret si raspunsul la o intrebare: ce se intampla daca husele nu vin perfect pe scaune, au denivelari, cute, samd... se pot returna?

Multumesc,

vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru un S40 2005, Classic Aston Black ce pret au ?

Se poate doar pentru scaunele din fata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma intereseaza pentru S40 din 2002 huse dynamic blue, combinatia 3 (rs design blue, alcantara silver, leather look silver).

Vreau un pret si raspunsul la o intrebare: ce se intampla daca husele nu vin perfect pe scaune, au denivelari, cute, samd... se pot returna?

Multumesc,

vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ce modele Volvo aveti disponibile huse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt c70 s-ar reusi ceva? pun si o poza sa vezi culoarea si sa iti faci o idee /se poate veni cu masina in tg mures sunt din cluj si nu ar fii asa departe

post-1110-12877871421835_thumb.jpg

post-1110-12877871421835_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt c70 s-ar reusi ceva? pun si o poza sa vezi culoarea si sa iti faci o idee /se poate veni cu masina in tg mures sunt din cluj si nu ar fii asa departe

Share this post


Link to post
Share on other sites

...deci daca pentru c70 nu exista, pentru 850-ul meu nici macar nu mai are rost sa intreb, nu ?...  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Din pacate..."

asta e...asa traiesc eu, din pacat in pacat -  nu-i nici o noutate  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru V50 -ul meu un pret te rog. Ceva material gri inchis sa tina la jeg. M-am saturat de beige. Frec la scaunele astea de imi sar capacele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru V50 -ul meu un pret te rog. Ceva material gri inchis sa tina la jeg. M-am saturat de beige. Frec la scaunele astea de imi sar capacele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal vroiam sa te intreb de materiale ,rezistenta ,daca am inteles  ai semipiele ai ceva care merge cu pielea din interior?  stiu mi-ai raspuns ca pt mine inca nu ai dar cred ca merg cele de pe seria s

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal vroiam sa te intreb de materiale ,rezistenta ,daca am inteles  ai semipiele ai ceva care merge cu pielea din interior?  stiu mi-ai raspuns ca pt mine inca nu ai dar cred ca merg cele de pe seria s

Share this post


Link to post
Share on other sites

ii foarte tare sa stii ca imi suride ideea si iti multumesc pt toate detaliile,super profii

Share this post


Link to post
Share on other sites