Midnight Caller

Bag-o scoate-o Taricene !!! Taxa auto eliminata iar !

6 posts in this topic

E trecuta si de camera? E sigura treaba?

Sa imi iau bilete ptr Germania?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai se apropie parca alegerile si vrea sa se "scoata" cum se zice.Pe masa, in veci amin nu o sa-l votez, dar la multi o sa vedeti ca or sa mearga mistocarelile de la sf de mandat, exact cum a mers si la Arad cu Falca, a furat si dres si batjocorit de nu mai stie unde sa isi puna banii, toti il criticau, la sf de alegeri a interzis si adunarile publice sa nu cumva sa tina discursuri elevii contra porcariei cu BAC-ul, sau a competitei in alegeri, a spus clar la inceput, strandul neptun e aradenilor si nu trebuie nimeni sa plateasca intrare, canch, se platea intrare chiar si cand nu erau bazinele facute.Pe ultima suta de metri a facut un petec de drum, un sens giratoriu, si wow l-au votat iarasi orbii ca altcumva nu le pot zice.

Caz in plina zi cand presa a prins o gasca de pusti sub 16 ani care rupeau afisele competitiei, imbracati cu tricouri cu partidul lui, la intrebare normal ca nu au vrut sa raspunda ce si cum pentru ca au fost instruiti asa, mai tarziu am aflat eu din amici, ca de fapt au primit mingi de fotbal si sepci iar in schimb sa faca ceva treaba cu afisele, au fost alesi pentru ca nu puteau fi trasi la raspundere fiind minori iar chiar daca se putea nu se complica nimeni din politie pt asta pentru ca doar sunt mana in mana.

Stiti ce mi-a zis o persona cand am intrebat-o de ce a votat cu el, "Pai macar stiu ca el a furat, si-a facut plinul, si acuma poate chiar face ceva" WTF ???

A venit la noi in liceu ( Atentie la sf de an ) cu niste cupoane de 30 de lei care se putea folosi doar la o librarie sa cumparam doar carti de contravaloarea lor, la sfarsit de an, mersi dar liceul a trecut, tinand el discursuri despre scoli si cum va fi sistemul scolar si abureli, si multi au pus botul, inclusiv fosti colegi de-ai mei de clasa.

Nu mai are rost, sunt multe de povestit, dar nu am chef sa povestesc ca ma enervez numai cand ma gandesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa dureze.... >:(

Pentru a deveni LEGE, aceasta "recomandare" a Senatului va trebui aprobata de Camera Deputatilor, apoi promulgata de Presedinte... AMIN!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stati cuminti mai ca e an electoral : se va scoate pt catva timp dupa care , va aparea sub o alta formulare. A-ti vazut voi stat roman care sa nu suga din orice directie posibila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU va faceti iluzii ! Dl. Tariceanu nu poate , cu toata "carisma" lui sa scoata o lege ! Poate doar sa PROPUNA ! Urmeaza............stiti si voi.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now