Betoane

Volvo S60 2.0 163hp R-design

4 posts in this topic

Salut baieti, joi ma duc sa iau acest volvo https://m.mobile.de/auto-inserat/volvo-s60-r-design-amberg/305984198.html un s60 2014 facelift 136 cp dus la 163 dupa polestar, motor facut in suedia , 5 cilindrii. Ce parere aveti? Ce probleme apar la ele?

Edit: nu stiu cum naiba s au creat 12 topicuri...

Edited by Betoane

Share this post


Link to post
Share on other sites

De probleme nu stiu sa iti zic.Dar parca de banii aia as fi luat ceva mai mult, eu sunt chitros...Si la verile mioritice sunt convins ca e o culoare cam nepotrivita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer atat face, adica pot sa iau modele mai noi la banii aia dar nu vreau necaz le cap cu motoarele noi volvo. Macar de asta stiu ca e ok, are ce dotari imi trebuie, si ventilatie in scaune si tot ce tine de siguranta. Asta e pretul ei de piata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma intelege gresit,In 1992 aveam BMW 323i,apoi am mai gustat doua motoare cu mai mult de 4 cilindri,adica un 520 pe E12 tot in vremurile alea,si mai recent  w140.135,masina ce a ramas de referinta pentru mine.Si eu sunt incepator la marca asta,si imi cam iau chistoace in freza,pe aici,de la diversi.Cel mai bine intreaba direct pe cine observi ca da sfaturi,poate nimeresti persoana potrivita.Sau schimba locatia din semnatura cu Bucuresti,poate ai mai multe sanse....:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now