Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ujio

31265160

14 posts in this topic

Buna seara tuturor.Sunt chitros din cale-afara.Caut balama usa rezervor 

 
31265160,la pretul cel mai mic,in tara.Multumesc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apreciez postarea,facatura e si pe ebay sau aliexpress,vreau original si daca e posibil in tara.Am cont pe ebay din 2002....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa numitii comercianti de la REVIZIEVOLVO.RO o vand cu 65 lei pe site,si la telefon vor 85,fara livrare ca asa vrea muschiu lor.De aia mi-e scarba sa cumpar din tara,de scamatorii si neseriosii morti de foame.Astept sa vad daca are chef Bogdan sa imi propuna sa o iau de la el.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah,uitasem,cei ce la Polar Parts din linkul tau vand facatura chinezeasca,am intrebat,nu e originala.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 4 ore, Ujio a spus:

Ah,uitasem,cei ce la Polar Parts din linkul tau vand facatura chinezeasca,am intrebat,nu e originala.....

Clar ca nu este originala. Daca te uiti la postarile anterioare am si specificat care e originala. Sinpana la urma chinezărime nu merge? Eu am pus chinezarime si nu s-a rupt nici in ziua de azi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am citit undeva ca ceva nu se pupa cind o pui chinezeasca,mi se pare ca gaurile de nituri....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara sa te mint, si la v70 si la xc90 am luat de la polar parts. Nu stiu de ce dar cand am cumparat masinile bălănganeau usile de la rezervor.  S-a potrivit perfect

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inseamna ca sunt paranoic.....Poate de cit m-a pistonat Bogdan pe aici cu faptul ca Volvo e supermasina,am ramas fixat cu originalele,macar la balamaua de rezervor...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca Bogdan e plecat pe undeva.Sau mai probabil nu are chef de noi.....Si eu stau cu usa rezervor filfiind....:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am rezolvat cu o vizita la Bogdan...

Share this post


Link to post
Share on other sites