betty

Mare atentie la furturi auto!!!

39 posts in this topic

Se pare ca au inceput sa se inmulteasca masinile VOLVO. Om pati la fel ca la BMW-uri, sa ramane fara oglinzi, stopuri... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa-i pun alarma cat de curand. Just in case

Share this post


Link to post
Share on other sites

azi mi-au furat masina! din pacate.... >:(

din fericire mi-au luat papucul ;D

sa pare ca pentru fier vechi sint cautate, asa ca o sa -mi iau un "papuc" volvo ca sa scap de o grija in plus! ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca ptr fier vechi a fost furat. Sunt f cautati papucii si au si pret pe masura... plus ca nu prea se vand.

Bafta

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa fie! da' pt. ce naiba sunt cautati?!? pentru piese? era din '99, ce plm mai fac cu el??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai acum citeva saptamani a fost furata o cantitate mare de bronz impreuna cu o dacie papuc, dacia a fost gasita dar bronzul nu, deci daca vrei sa furi fier vechi ai nevoie de o dacie papuc. Pt asta a fost furata dacia ta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur o gasesti prin Giurgiu. Acolo e raiul papucilor ruginitzi, folositi la transport de fiare vechi ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca ai anunatat furtul la politie, sa nu te trezesti cu politia la usa, cum ca masina ta ar fii fost implicata in furturi de fier vechi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AVX asta o stiu de la "baietii" care se "ocupa" cu masini, nu au avut niciodata comanda pt Volvo si nici nu o sa aiba. Pentru argumentare va recomand asta http://www.politiaromana.ro/furtauto/furtauto.aspx

Conform datelor s-au furat 3 V70 modelul vechi (pana in 2000), vreo 2 XC90 si mai multe S80 si NICI UN S60 .

Deci Betty poti uita cheile in contact fara probleme .

Fratilor, ati vazut ca baietii astia nu au mama si tata?

S-au bagat pana si la camioane Volvo.

Chiar asa s-a ajuns in tara asta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

camioanele volvo sunt cele mai furate... Stiu aia ce stiu!  ;D

Ptr cei curiosi... cititi statisca vanzarilor de volvo trucks in europa. Romania e pe primul loc. Sunt clienti in Romania, care au cereri de sute de camioane(cap tractor) Volvo  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum bine a explicat ADI  daca sunt multe camioane volvo este normal sa fie si cele mai furate, cele mai furate turisme sunt daciile pt sunt in continuare cele mai multe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now