Sign in to follow this  
Followers 0
MariisAndree

Recomandare service

6 posts in this topic

Salutare.

O recomandare de un service in București pt un Volvo XC60 AWD.

Mulțumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare colegi, o recomandare de service in Constanța îmi puteți face? As vrea să înlocuiesc curele și role plus uleiul din Haldex. Mașina este inca in garanție (de la dealer-ul Volvo Craiova), avind acum 94k km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai service și dealer Volvo la Constanța. Exclusiv Auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect, dar uneori găsești servicii de calitate și în alte părți nu numai la reprezentanta. Am avut o aventură neplăcuta la una din cele 2 reprentante VW din Constanța- m-am dus la ei cu o problema, au făcut o diagnoza computerizata la sistemul de infotainment și au dezactivat BT. A trebuit să revin a doua zi și le-au  trebuit "numai" 6 ore că să îl reactiveze. La final tot eu ar fi trebuit să le mulțumesc că și-au modificat programul pentru mine. Nu caut lucru ieftin, dar nici sa fiu jecmănit nu vreau. Mulțumesc de răspuns dar eu nu am întrebat de reprezentanta :D. Este lîngă fostul Billa, sunt si reprezentați Jaguar/Land ROVER/Mitsubishi. Planuiesc sa ajung la ei undeva la Sf lunii august. Eu vreau pe cineva independent, cu servicii de calitate și prețuri pe măsura serviciilor oferite. 

Mulțumesc oricum de idee. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am scris că e reprezentanță. Niciuna nu e, cum zice un coleg pe aici. Am scris dealer. Dealtfel, nici eu nu cred că service-ul lor multi-marcă poate excela pe Volvo. Dar, de ce nu mergi acolo unde ai garanția? Nu e un drum chiar atât de lung. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0